Top hledané
Výsledky (0)
Módní kreace Lady Gaga je poslední dobou radost sledovat!

Lady Gaga na Oscarech zářila i v černé! Svou róbu doplnila šperky Tiffany

Eva Ledecká
25. února 2019
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Lady Gaga na předávání Oscarů

Byla překrásná na Zlatých glóbech v blankytně modré róbě Valentino s vlečkou. Na předávání cen Grammy se blýskla v sexy stříbrných šatech Celine. Nyní na předávání Oscarů oblékla originálně tvarované černé šaty Alexander McQueen.

Výběr jejích společenských outfitů je neotřelý a rozhodně nenudí. Jedno mají ale v poslední době všechny modely společné: doplňují je luxusní šperky Tiffany & Co.

Na Oscarech oslnila luxusním náhrdelníkem s legendárním žlutým diamantem nevyčíslitelné hodnoty Tiffany Diamond o váze neskutečných 128.54ct. Naposledy to byla Audrey Hepburn při focení promo fotografií k filmu Breakfast at Tiffany’s, kdo měl na sobě náhrdelník s tímto skvostem.

“Příležitost pracovat s tak úžasným kusem designu a historie je jako splněný sen,“ říkají stylisté Sandra Amador a Tom Eerebout.

Tiffany Diamond byl objeven v roce 1877 v dolech Kimberley v Jižní Africe a je považován za jeden z nejdůležitějších objevů drahokamů v 19. století. Zakladatel značky Charles Lewis Tiffany ho koupil a nechal z něj vybrousit tento luxusní světový unikát.

Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5
Prodej luxusní vily 5+kk se zahradou, Praha 5, Praha 5

Na letošních Oscarech to bylo poprvé, co měl někdo legendární Tiffany Diamond na sobě na červeném koberci od jeho objevení před 141 lety.

“Lady Gaga je neuvěřitelně kreativní, inovátorská a ráda boří pravidla. Jsem nadšený, že to je právě ona,” říká Reed Krakoff, umělecký ředitel Tiffany & Co.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze