Top hledané
Výsledky (0)
Srdci neporučíš a v lásce to platí dvojnásob.

Láska si nevybírá: U těchto slavných párů nehraje barva pleti roli

Martina Šmalclová
13. června 2020
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
zamilovaný pár

Ve světe se bohužel vždy najdou tací, kteří budou vztahy napříč různými národnostmi odsuzovat. Přesto, bychom si měli uvědomit, že my všichni jsme z jednoho těsta. Kdo to již dávno pochopil a nezdráhal se vstoupit do vztahu či uzavřít manželství s člověkem jiné barvy pleti? 

Serena Williams a Alexis Ohanian

Tenistka Serena Williams a miliardář Alexis Ohanian jsou svoji od roku 2017 a tentýž rok se jim narodila dcera Alexis Olympia. V souvislosti se současnou vypjatou situací ohledně rasismu se Alexis Ohanian i kvůli Sereně rozhodl odstoupit z rady společnosti Reddit. Ostatní ve společnosti vyzval k tomu, aby na jeho místo našli nástupce tmavé pleti.

Zoe Saldana & Marco Perego

Také americká herečka Zoe Saldana, která zazářila v takových snímcích jako Piráti z Karibiku, Avengers nebo Strážci Galaxie je od roku 2013 šťastně vdaná za italské umělce Marca Perego s nímž má tři potomky.

Michael Jordon a Yvette Prieto

Jeden z nejlepších basketbalistů všech dob Michael Jordon je od roku 2013 v manželském svazku s kubánsko-americkou modelkou Yvette Prieto. Pár má spolu dva potomky, dcery Isabel a Victorii.

Tina Turner & Erwin Bach

Zdá se, že rok 2013 byl pro svatby jako dělaný! Svou lásku během něj stvrdili i rocková královna Tina Turner, která je po předcích z jedné Indiánka z kmene Čerokíů a německý hudební producent Erwin Bach.

Eddie Murphy Paige Butcher

Pokud někdo bude moct co nevidět založit vlastní fotbalový tým, pak je to oblíbený americký herec a komik Eddie Murphy. Ten byl 13 let ženatý s Nicole Mitchell Murphy s níž má 5 dětí. Manželství ale nevydrželo a herec se dal dohromady s australskou něžnou blondýnkou a herečkou Paige Butcher. Mají spolu 2 děti a tvoří harmonický pár od roku 2012.  

George Lucas & Mellody Hobson

O tom, že v lásce nehraje původ roli se přesvědčil i oblíbený režisér, producent a scenárista známý svou ságou Star Wars George Lucas. Ten se v roce 2013 oženil s afroamerickou obchodnicí Mellody Hobson. Páru se ještě tentýž rok narodila s pomocí náhradní matky dcera Everest Hobson Lucas.

Kim Kardashian a Kanye West

Mnozí jim na začátku dávali pár měsíců, Kim Kardashian a Kanye West ale překvapili a ve stabilním manželství jsou spolu už od roku 2014, což je proti některým hollywoodským párům úspěch! Kim a Kanye mají společně 4 potomky, z níž dva nejmladší odnosila náhradní matka.

Rodinný dům s unikátní zahradou, Praha východ
Rodinný dům s unikátní zahradou, Praha východ, Praha 9
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze