Top hledané
Výsledky (0)
Přímo v srdci Rue Saint Honoré, uprostřed nejmódnějších butiků nejznámějších módních značek se nachází Hôtel Costes. Luxusní místo s nejvyšší koncentrací bohatých Pařížanů a významných lidí udávajícíh trendy, kteří žijí elitní životní styl, jistě stojí za návštěvu.

Legendární hotel Costes v Paříži

Ivana Růžičková
01. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Místo udávající trendy

Pařížský Hôtel Costes se nachází na 239 Rue Saint Honoré a je jistě jedním z nejznámějších místních hotelů díky vyhlášenému baru a tzv. courtyard café. Hotel nechali postavit bratři Jean-Louis a Gilbert Costesové, zakázku svěřili návrháři a interiérovému architektovi Jacquesovi Garciovi v roce 1991. Luxusní hotel je nyní znám jako sídlo bohatství a opulentních prvků, což byl jednoznačný záměr designéra.

Interiér a vyžití

Lesklý samet, filtrovaná světla, specifická všudypřítomná vůně, energie v každém detailu, neustále se měnící hosté - to vše jsou výrazné luxusní součásti hotelu Costes. Návštěva galerie, lenošení na zahradní terase, popíjení šálku čaje u krbu, plavání v bazénu a pokračování až do časných ranních hodin posloucháním DJ setu v místním baru - to jsou lákavé aktivity, které při pobytu nelze vynechat. 

Lounge music

Již výše zmíněný vyhlášený bar v hotelu Costes se proslavil zejména díky hudebním kompilacím od DJ Stéphane Pompougnac. Hotel pravidelně vydává desky luxusních kompilací, které si můžete zakoupit přímo v hotelu. Níže na videu je ochutnávka loungeové hudby přímo z hotelového baru Costes. V hotelu se náchází i luxusní Boutique Costes - IUNX s kolekcí vlastních vůní, které vytvořila slavná Olivia Giacobetti. Naleznete zde i Roses Costes, neboli květinářství, kde jsou k dostání pouze růže a nabízí zde kytice pro každou příležitost.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Street Mapping přímo na zdi hotelu

Paříž je jedním z mála měst, kde se milenci mohou políbit kdekoliv: v ulicích, na chodníku, na lavičce v parcích - všude můžete vidět milence. To však není zcela běžné ve zbytku světa. Jako boj proti těm, kteří nenávidí lásku a svobodu, vytvořil pouliční umělec Julien Nonnon street mapping, který projektuje na pařížských zdech. Projektovaná díla jsou zejména fotografie líbajících se lidí a jsou manifestem za lásku, svobodu a město světel. Projekce bude probíhat až do 28. února 2017 přímo na zdech luxusního hotelu Costes. Pro více informací navštivte oficiální web umělce: juliennonnon.com.

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Hôtel Costes
239-241 Rue Saint-Honoré 75001 Paris France
+33 1 42 44 50 00