Top hledané
Výsledky (0)
V červnu navštíví pražskou O2 arenu americký hudebník Lenny Kravitz. Přestože fanoušci milují jeho hudbu, možná o něm neví, že sklízí úspěchy také na poli interiérového designu!

Lenny Kravitz je nejen skvělý hudebník. Je také nadaný designér!

Eva Ledecká
06. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Lenny Kravitz

Jeden z nejočekávanějších mega koncertů se pomalu blíží. Lenny Kravitz vystoupí 2.6. v Praze v rámci svého turné Raise Vibration Tour 2018, na kterém by měl představit i svou novou desku Raise Vibration.

Lenny Kravitz na hudebním poli nezklame. Jak je to s jeho designy?

Lenny Kravitz je charismatický všestranný hudební umělec, kterého není třeba českému publiku dlouze představovat. V České republice už několikrát vystupoval a jeho muziku, ve které se prolíná soul, rock & roll, folk, funk, i reggae Češi zkrátka milují!

Není to však jen jeho podpis nebo kus jeho oblečení, které mohou fanoušci vlastnit. Lenny Kravitz již pěknou řádku let navrhuje interiérový design. Můžete se tak stát majiteli jedinečného nábytku a luxusních doplňků, jejichž návrhy vyšly z jeho hlavy.

Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ
Luxusní vila 5+kk na pronájem, Praha západ, Okolí Prahy

Kravitz Design: návrhy odrazem jeho kreativní duše

Svou značku Kravitz Design Inc (KDI) založil už v roce 2003. Hraje si v ní s barvami, tvary, texturami i různými druhy látek. Jeho luxusní design je čistý, nadčasový a rozhodně COOL. Je odrazem jeho duše, takže stejně jako v hudbě, i tady najdete mix různých stylů, které však jako celek působí harmonicky a přirozeně.

A Lenny Kravitz své návrhářství rozhodně nebere na lehkou váhu. Spolupracuje s takovými hvězdami, jako je například Philippe Starck (Mademoiselle chair) nebo s významnou společností Kartell, Swarowski či Lea Ceramiche.

Luxus versus dostupnost

Výsledky výše zmíněné spolupráce představují velmi luxusní a drahé designy, které můžete vidět na takových místech, jako je například síť hotelů SLS – Las Vegas, South Beach apod. Kravitz však nabízí i dostupnější kousky.

Spolupracoval se společností CB2 na kolekci bytové dekorace, která je více dostupná. Svou spolupráci s CB2 popsal slovy:

„Většina mých prací je luxusních, což je velmi drahé. Chtěl jsem pracovat se společností, která je dobrá ve výrobě dostupných věcí velmi dobré kvality.“

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Kravitz Design
13 CROSBY STREET SUITE 401 NYC 10013 USA