Lenny Kravitz je nejen skvělý hudebník. Je také nadaný designér!

V červnu navštíví pražskou O2 arenu americký hudebník Lenny Kravitz. Přestože fanoušci milují jeho hudbu, možná o něm neví, že sklízí úspěchy také na poli interiérového designu!
06. května 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Jeden z nejočekávanějších mega koncertů se pomalu blíží. Lenny Kravitz vystoupí 2.6. v Praze v rámci svého turné Raise Vibration Tour 2018, na kterém by měl představit i svou novou desku Raise Vibration.

Lenny Kravitz na hudebním poli nezklame. Jak je to s jeho designy?

Lenny Kravitz je charismatický všestranný hudební umělec, kterého není třeba českému publiku dlouze představovat. V České republice už několikrát vystupoval a jeho muziku, ve které se prolíná soul, rock & roll, folk, funk, i reggae Češi zkrátka milují!

Není to však jen jeho podpis nebo kus jeho oblečení, které mohou fanoušci vlastnit. Lenny Kravitz již pěknou řádku let navrhuje interiérový design. Můžete se tak stát majiteli jedinečného nábytku a luxusních doplňků, jejichž návrhy vyšly z jeho hlavy.

Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m
Luxusní byt na prodej Praha 8 - 113m, Praha 8

Kravitz Design: návrhy odrazem jeho kreativní duše

Svou značku Kravitz Design Inc (KDI) založil už v roce 2003. Hraje si v ní s barvami, tvary, texturami i různými druhy látek. Jeho luxusní design je čistý, nadčasový a rozhodně COOL. Je odrazem jeho duše, takže stejně jako v hudbě, i tady najdete mix různých stylů, které však jako celek působí harmonicky a přirozeně.

A Lenny Kravitz své návrhářství rozhodně nebere na lehkou váhu. Spolupracuje s takovými hvězdami, jako je například Philippe Starck (Mademoiselle chair) nebo s významnou společností Kartell, Swarowski či Lea Ceramiche.

Luxus versus dostupnost

Výsledky výše zmíněné spolupráce představují velmi luxusní a drahé designy, které můžete vidět na takových místech, jako je například síť hotelů SLS – Las Vegas, South Beach apod. Kravitz však nabízí i dostupnější kousky.

Spolupracoval se společností CB2 na kolekci bytové dekorace, která je více dostupná. Svou spolupráci s CB2 popsal slovy:

„Většina mých prací je luxusních, což je velmi drahé. Chtěl jsem pracovat se společností, která je dobrá ve výrobě dostupných věcí velmi dobré kvality.“

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Miluji cestování a poznávání jiných světů. Zajímá mě kultura, design, knihy. Ráda objevuji nové věci a ještě raději o nich píšu. Předchozí práce v reklamní agentuře mi dala široký rozhled, který teď uplatňuji ve svém psaní.
Eva Ledecká
13 CROSBY STREET SUITE 401
NYC 10013
USA
jessica@kravitzdesign.com