Top hledané
Výsledky (0)
Leonardo DiCaprio už zase rekonstruuje! Dělá to kvůli své nové krásce?

DiCaprio se pustil do rekonstrukce kvůli nové lásce. Jejich vztah ale může do půl roku skončit

Denisa Zajíčková
24. ledna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Leonardo DiCaprio je zvyklý žít v luxusu

Americký herec Leonardo DiCaprio snad konečně dokončí kolosální rekonstrukci svého mnohamilionového domu v Hollywood Hills, který se nachází v luxusní čtvrti Bird Streets. Dům, který má být korunním klenotem DiCapriova realitního portfolia, se vyznačuje minimalistickým designem, hlavní ložnicí zabudovanou do svahu a velkým bazénem. To ale není jediné, co z něj dělá naprosto unikátní sídlo. 

Rekonstrukce vyšla na miliony
Zájem žen si uměl vždy užít
Vyfotit krásnou modelku po boku Leonarda není snadné. Vybrat si ale uměl
Přestavba už bude u konce

Hvězda filmového plátna se totiž rozhodla, že tentokrát už si na něj nikdo nepřijde! Podle dostupných zdrojů měl koupit pět domů kolem svého hlavního sídla, aby se vyhnul novinářům i zvědavým sousedům. Jistě si uvědomuje, že i po tolika letech lidi stále zajímá a jeho soukromí je cenné zboží. Ostatně, jeho záliba v ženách, které nepřekročí pětadvacet let, je už dávno pověstná. A možná je to právě láska, která ho vede 

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Italská modelka mu zamotala hlavu

Tomu by však mohl být brzy konec, tentokrát se povídá, že je vážně zamilovaný. Že by to byl důvod, proč se rozhodl své sídlo přestavět? Chce, aby tam měla jeho partnerka i prostor pro sebe? 

Do oka mu padla italská modelka Vittoria Ceretti, které bude v červnu 26 let. Všichni tak s napětím očekávají, zda právě ona bude pro Leonarda tou pravou. Pokud by s ním ale chtěla mít děti, bude mít smůlu. DiCaprio už se před časem rozhodnul, že žádné děti nechce. Navzdory vášnivým pletkám s krásnými ženami se ani nikdy neoženil. Vždy říkal, že manželství se zkrátka musí stát samo od sebe. Co tím krasavec myslel, těžko říct. Právě Ceretti by ale mohla být tou, která ho nakonec k oltáři dovede. Svou prudkou povahou si na ni žádný herec nepřijde - a možná Leo potřebuje tu, která se od něj zkrátka nenechá zkrotit a bude ji muset stále dobývat. To Vittoria splňuje dokonale!

Kdo je ta kráska?

Je nejen krásná, ale také velmi talentovaná. Narodila se 7. června 1998 ve městě Brescia v Itálii a DiCapria si získala snad na první pohled. V modelingovém průmyslu začala už v mladém věku a brzy se stala jednou z nejvyhledávanějších modelek na světě. Její vzhled ji snadno odlišuje - má v sobě italský šarm. Během své kariéry spolupracovala s předními módními návrháři, fotografy i luxusními značkami.

Měla možnost se objevit na obálkách módních časopisů, účastnit se módních kampaní a chodit po přehlídkových molech v rámci nejprestižnějších týdnů módy po celém světě. Její kariéra zahrnuje spolupráci s módními domy jako Gucci, Chanel, Versace, Prada a mnoho dalších. 

Výhled i luxus uvnitř

Z nemovitosti ve čtvrti bohatých Bird Streets se hercovi s jeho novou láskou naskytne úchvatný výhled na Hollywood, užije si také slavné sousedy. Vedle něj bydlí třeba Keanu Reeves. Rekonstrukce měla herce vyjít na několik milionů a trvá už několik let. Z jednoho skromného bydlení tak najednou luxusní areál, ve kterém nechybí takřka nic. Bird Streets je elegantní čtvrť známá pro své luxusní nemovitosti a výhledy na město Los Angeles.

Svůj název získala podle ulic, které jsou často pojmenovávány podle druhu ptáků - například Blue Jay Way nebo Oriole Drive. Bydlí tu známé osobnosti a platí se hlavně za panoramatické výhledy na město Los Angeles. Bird Streets se nachází v blízkosti slavné čtvrti Sunset Strip. Mezi další celebrity, které v minulosti či současnosti vlastnily nebo vlastní nemovitosti v této oblasti, patří hudebník Frank Sinatra, herečka Jennifer Aniston nebo režisér Ridley Scott. Je považována za jednu z nejprestižnějších a nejžádanějších lokalit v Los Angeles a je oblíbená mezi těmi, kteří hledají klidné a soukromé bydlení s výhledem na město, přičemž zároveň zůstávají v dosahu kulturních a zábavních center.

Své bohatství si vydřel do poslední koruny

Leonardo DiCaprio, známý nejen svým vynikajícím hereckým talentem, ale také svým vášnivým zájmem o životní prostředí, je jedním z nejuznávanějších a nejvlivnějších herců své generace. Narodil se 11. listopadu 1974 v Los Angeles a za svou kariéru získal mnoho ocenění, včetně Oscara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli za film "The Revenant" v roce 2016. 

Svou kariéru v showbyznysu již ve svých mladých letech. Jeho průlomová role přišla v devadesátých letech, kdy hrál ve filmech jako Co žere Gilberta Grapea a Dospívání po americku. Jeho herecký talent byl evidentní - a rázem z něj byl jeden z nejžádanějších mladých herců v Hollywoodu.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Mladé motivuje k zájmu o ekologii

Mladou generaci si tehdy získal ve filmu Titanic. Svůj život položil za to, aby milovaná Rose přežila. Diváky si získal také ve filmu Pláž. Není to však jen herecké umění, čím si získal celé generace. Je také vášnivým ochráncem přírody a aktivně se zasazuje o to, aby mladí vnímali ekologii jako důležité téma. 

DiCaprio založil také svou vlastní nadaci už v roce 1998. Za cíl si klade podporovat projekty spojené s ochranou životního prostředí. Tato nadace se zaměřuje na otázky klimatických změn, zachování biodiverzity a udržitelné využívání přírodních zdrojů. Finančně také podporuje mnoho organizací a projektů po celém světě. Není divu, že ho zbožňují ženy po celém světě. Kdyby to s italskou modelkou nevyšlo, jistě si bude mít z čeho vybírat...

Zdroj: redakce, elle.com, nypost.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze