Top hledané
Výsledky (0)
Luxus je něco, co by si přál zažívat každý z nás. Někteří ho mají podle druhých přespříliš.

Leoš Mareš si znovu užívá luxusní dovolenou: Lidé ho zavalili komentáři o vychloubání a změně charakteru

Michaela Hanelová
27. února 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Leoš Mareš patří mezi nejbohatší Čechy.

Moderátor a hudebník Leoš Mareš se vydal spolu se svou rodinou na další luxusní dovolenou do zahraničí. O své cestě nezapomněl informovat i své fanoušky, kteří se však domnívají, že se pouze vychloubá a povyšuje se, alespoň takové jsou jejich komentáře. Společně s manželkou Monikou a dcerou Alex zamířili za sluncem do Ománu, kde si užívají pobyt v luxusním plážovém resortu. Kromě krás ománské krajiny Leoš na svém Instagramu prezentoval i svou vytříbenou postavu. Po měsících tvrdé práce s osobní trenérkou od srpna jsou vidět i výsledky jeho intenzivního snažení. Leoš se navíc připravuje na své turné, které startuje již v březnu tohoto roku. 

Moderátor a nově také producent koncertů v O2 areně, Leoš Mareš, se chystá v březnu rozjet své turné po českých kulturních domech. Zaměřil se přitom na menší sály, aby byl svým fanouškům co nejblíže. Kromě zpívání svých hitů slibuje i bohatý doprovodný program a na toto turné se fyzicky připravuje již od konce minulého léta. Leoš Mareš, jeden z nejvýznamnějších českých celebrit, si užívá život plným douškem, což dokazuje i jeho aktivní přítomnost na Instagramu, kde ho sleduje přes milion fanoušků. Díky své popularitě a finančnímu zázemí si může dovolit luxusní způsob života, který s radostí sdílí se svými sledujícími.

Luxusní dovolená několikrát do roka

Leoš Mareš se poslední měsíce mění před očima, a to nejen po své fyzické stránce. Fanouškům se totiž prezentuje jako bohatý don choan, který nechce za rodinnou dovolenou šetřit a chce si jí plnohodnotně užívat. Například poslední letní dovolenou strávil Leoš společně s rodinou na idylickém místě u jezera Lago di Como v Itálii, což lze usuzovat z fotografií, které zveřejnil na sociálních sítích. Přestože na fotografiích neoznačil přesnou lokalitu svého pobytu, z komentářů jeho fanoušků vyplývá, že rodina Marešů si vybrala pro svůj odpočinek Villu Peduzzi. Tato vila je známá svým luxusem a na svých webových stránkách uvádí cenu za noc na úrovni 10 715 eur, což v přepočtu činí přibližně 250 000 korun. Na tuto dovolenou pozval nejen svou maminku, ale také tchýni. Již tehdy bylo vidět, že si všichni užívají krásy a přepychu, který jim Leoš dopřál.

Prodej pozemku 1200 m2, Praha
Prodej pozemku 1200 m2, Praha, Praha 5

Vila v Itálii navíc nabízí osm ložnic, šest plnohodnotných a čtyři poloviční koupelny, což z ní činí skutečný palác pro odpočinek a relaxaci. Kromě nádherné jídelny a perfektně vybavené kuchyně vila disponuje i pracovnou a barem, což zajišťuje komfort a soukromí na nejvyšší úrovni. Leoš Mareš tak opět dokazuje, že si umí užívat život ve velkém stylu a jeho volba dovolené v Itálii jen potvrzuje jeho vytříbený vkus a smysl pro luxus. A tím to nekončí. O další luxusní dovolenou se rozhodl s fanoušky podělit i ke konci února, kdy se rozhodl odletět do teplých krajin.

Omán za několik tisíc

Své přípravy a pokroky pravidelně sdílí s fanoušky na sociálních sítích, kde je vidět jeho výrazný fyzický a duševní rozvoj. Nyní si oblíbený moderátor užívá zasloužený odpočinek s rodinou v luxusním resortu na Musandamském poloostrově. Na tuto dovolenou se rozhodl vyrazit před zahájením své náročné tour, která odstartuje 13. března v Kladně. Dovolená Leoše Mareše a jeho rodiny vypadá jako příběh z pohádky, a proto se rozhodl umožnit svým fanouškům nahlédnout do světa luxusu, který si běžný člověk nemůže dovolit. V Ománu si Marešovi vybrali pro svůj pobyt opravdu nádherný resort, což potvrzuje i fotografie sdílená Monikou, na které je vidět část vily a v pozadí i postava Leoše, která vzbudila obdiv u mnohých jeho fanynek.

Fanoušci na sociálních sítích nešetří komplimenty, obdivují nejen Leošovu fyzickou kondici, ale i Moničinu štíhlost a krásu. Fotografie z dovolené vyzařují pohodu a lásku, která mezi manželi panuje. Zároveň se fanoušci těší, zda se dočkají dalších snímků z jejich pobytu ve slunném Ománu, aby ještě více nahlédly do jejich soukromí plného pohody a vzájemné lásky. „Leoš je boží. A podívejte se na Moniku, to její dokonalé tělo, to je luxus,“ napsala jedna ze sledujících. „Monika je top ženská a Leoš, to jeho tělo. Něco tak luxusního jsem ještě neviděla,“ dodala jiná ze sledujících, která pochválila především krásně štíhlé tělo Moniky Marešové.

Jen se vychloubá a neumí žít skromně, míní fanoušci

Někteří diskutující se totiž shodují na tom, že se Leoš Mareš změnil a neustále se jen vychloubá. Podle slov jeho fanoušků to není ten pokorný moderátor, který se vždy chlubil jen svou malou dcerou Alex. Nyní všem naopak dokazuje, že má plno peněz a nebude žít jako chudý člověk z města. A to některé jeho příznivce zklamalo. „Leoše jsem vždy ráda sledovala, ale nemám ráda ty typy lidí, co se jen povyšují a dělají ze sebe něco víc. Je smutné, jak peníze mění člověka, který býval tak skvělý,“ napsala jedna ze sledujících na jeho Instagramu. „Řekla bych že ho kazí Monika. To je dáma, která se chlubí cizím peřím a drží se ho jen proto, že má peníze. O žádnou lásku mezi nimi nejde a věděla, že když mu porodí dceru, tak si ho udrží,“ napsal jiný komentující pod článkem na Facebooku.

Zdroje: Redakce LP-Life, autorský text, Instagram Leoše Mareše, Facebook, diskuze na sociálních sítích 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze