Top hledané
Výsledky (0)
Kolekce Jaro/Léto 2017 byla představena v centru Paříže tam, kde bude stát nový obchod Maison Louis Vuitton. Co nás v jarní kolekce čeká a co přinese nový obchod?

Lesk a asymetrie v nové kolekci Louis Vuitton Jaro/Léto 2017

Eva Ledecká
25. prosince 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Z nové kolekce LV jaro-léto 2017

Kreativní ředitel Louis Vuitton, Nicolas Ghesquière, představil v říjnu tohoto roku na Pařížském Fashion Week kolekci Louis Vuitton Spring 2017. Módní přehlídka se konala na náměstí v centru Paříže Place Vendôme, kde bude stát budoucí obchod Maison Louis Vuitton.

Nové místo Louis Vuitton v centru Paříže

Luxusní obchod bude stát nedaleko místa, kde byl v roce 1854 otevřen první obchod Louis Vuitton. Budova na Place Vendôme má dokonalou jedinečnou atmosféru, která jen podtrhne krásu a luxus modelů Louis Vuitton.

Představení kolekce Jaro/Léto 2017

Místo, kde probíhala přehlídka, mělo podobu klasického francouzského salónu. Luxusní LV modely kolekce jaro-léto 2017 předváděly oblíbené modelky Nicolase Ghesquièra a akce se zúčastnilo spoustu jeho přátel. Mezi kterými nechyběla Jennifer Connelly, Catherine Deneuve, Roger Federer ani Natalia Vodianova. Mezi modelkami se předvedla Julie Nobis, Marte Mei van Haaster, Tamy Glauser a především Alexandra Micu, která přehlídku zahájila.

Modely plné lesku

Kolekce se zaměřuje na transparentní materiály a luxusní lesklé látky. Z barev převládá černá barva, kterou doplňuje zlatá. V luxusních modelech ale nechybí i jiné zemité barvy jako je sytě zelená nebo odstíny hnědé.

Nicolas Ghesquière se zaměřil v první řadě na propracovanost krejčovského řemesla, které se odráží v jeho luxusních modelech. Nejedná se tedy o klasické modely do kanceláře, ale Ghesquière se čím dál tím více ubírá do vod experimentů. Asymetrické modely, hluboké výstřihy, holá záda, nic z toho v nadcházející kolekci nebude chybět. Krátké šaty a velmi úzký typ kalhot, stejně jako jiné modely v sobě nesou prvky inspirované 80. léty, pro něž je typický třpyt a lesk. Nakonec nechybí ani elegantní a nápadité dlouhé luxusní šaty.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze