Létání v oblacích: Kteří světoví boháči vlastní soukromá letadla?

Milionáři a miliardáři, kteří necestují ani první třídou
12. července 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Zážitku z letu soukromým charterovým letadlem se jen tak něco nevyrovná. Po jachtách a soukromých ostrovech se na ně zaměřuje stále více milionářů a miliardářů. Přinášíme přehled vybraných soukromých letadel, která vlastní někteří z nejbohatších lidí světa. Umožňuje jim to jejich podnikání a smysl pro obchod, rychlé nohy, zlato v hrdle či herecký talent – zkrátka jejich popularita jim vydělává dost na to vznést se do oblak.

Kylie Jenner

Chcete se podívat na palubu či do kokpitu některého z nejúžasnějších letadel světa? Stačí naskočit na palubu jednoho z privátních jetů těchto celebrit a poletíte ve velkém stylu. Tito lidé nechtějí nebo si přímo nemohou dovolit cestovat v ekonomy class nebo dokonce autokaru jako my ostatní. Pro některé nestačí ani pohodlí první třídy. Proto několik slavných byznysmenů, herců, hudebníků, sportovců a podnikatelů vlastní svá letadla. A někteří dokonce více než jedno, jak uvádí mimo jiné web superyachtfan či magazín Forbes. Pilotní průkaz však všichni nemají…

Donald Trump

Proč by si Donald Trump s bankovním účtem, na kterém se nacházejí miliardy dolarů, nemohl dovolit luxusní životní styl? Miliardář využívá pro soukromé účely luxusní letadlo Boeing 727-23. Vlastní ho už více než dvě desetiletí. Před koupí letadla od spoluzakladatele společnosti Microsoft Paula Allena si Trump vyžádal rozsáhlou renovaci letadla včetně přidání kožených křesel, high-tech televizorů, křišťálových lustrů Waterford a pozlacených přezek bezpečnostních pásů. Letadlo, které nese ochranné logo Trump, je dlouhé přibližně 30 metrů a pojme až 23 cestujících. Jeho součástí je hlavní ložnice s královskou postelí, VIP konferenční místnost, salónek a samostatná jídelna.

Donald a Melania Trump
Donald a Melania Trump • Zdroj: Profimedia

Elon Musk

Zakladatelem společností Tesla Motors, SpaceX a Solar City se narodil v Jižní Africe, ale má také kanadskou a americkou národnost. V roce 1995 založili se svým bratrem softwarovou společnost Zip2, jež byla o čtyři roky později prodána za 309 milionů USD, aby založil online platební společnost X.com. Právě ta se spojila v roce 2000 s Paypal a když byl Paypal prodán společnosti eBay, Elon Musk obdržel 165 milionů USD. Později založil SpaceX a Teslu.

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m, Praha 10

Musk je vlastníkem soukromého letadla Gulfstream G650 ER. Jet byl postaven v roce 2015 a dodán společnosti Musk v roce 2016. Koncovka ER znamená Extended Range, neboli nepřetržitý dosah nejvýkonnějšího obchodního letadla s dlouhým doletem v oboru, na 13 890 kilometrů. Tryskové letadlo je formálně registrováno u společnosti Falcon Landing LLC.

Musk dříve používal 1999 Dassault Falcon 900 B s registrací N900SX (Space X).

Jmění Elona Muska činí k dnešnímu dni podle časopisu Forbes 170 miliard USD, což jej řadí na druhé místo žebříčku nejbohatších lidí světa.

Elon Musk
Elon Musk • Zdroj: Profimedia

Oprah Winfrey 

Oprah Winfrey je jednou z nejznámějších a největších světových celebrit, velmi populární je zvláště v USA. Z magnátky zábavního průmyslu se stala filantropkou, která musí často někam cestovat. A cestuje ve velkém stylu! Vlastní na míru vyrobený business jet Global Express XRS VIP, který je oblíbenou volbou mezi hollywoodskou smetánkou. Stejné letadlo vlastní například Celine Dion nebo Steven Spielberg. Letadlo má jen deset míst k sezení, aby zbyl prostor na luxusní vybavení, zpříjemňující let, které zahrnuje jídelny, oddychové zóny a koupelny. Všechny interiéry jsou čalouněné kůží. Kuchyňka a koupelna jsou vybaveny designovým zařízením.

Oprah Winfrey
Oprah Winfrey • Zdroj: Profimedia

Cristiano Ronaldo 

I legendární fotbalista vlastní soukromé letadlo ve výši 25 milionů dolarů s palubním faxem, jak uvedl před pár dny magazín Insider. V loňském roce se tato 36letá portugalská sportovní hvězda stala prvním fotbalistou jmenovaným do seznamu miliardářů Forbesu. Jeho současná čtyřletá smlouva s týmem italské ligy mistrů Juventus mu přinesla jen v loňském roce 36 milionů dolarů. Za tyto peníze si Cristiano pořizuje domy po celém světě, luxusní auta a samozřejmě i soukromá letadla. Ronaldo vlastní hned dvě letadla: Gulfstream G650, za který zaplatil 65,5 milionu dolarů a může uletět až 8 000 mil bez doplňování paliva, a Gulfstream G200, který koupil za 25 milionů dolarů. G200 koupil v roce 2015 a v roce 2019 jej nechal zrekonstruovat. Jak uvedl The Robb Report, 10místné letadlo Gulfstream G200 zahrnuje troubu, mikrovlnnou troubu a lednici, spolu se zábavním systémem a faxem. Obdobných letadel bylo vyrobeno pouhých 250, což mu dává punc další exkluzivity.

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo • Zdroj: Profimedia

Kylie Jenner 

I miliardářka Kylie Jenner má své soukromé letadlo - a celé v růžové - jak zvenku, tak zevnitř! Růžové je totiž i Kylino podpisové barevné schéma. Jenner vlastní soukromé tryskové letadlo v hodnotě 72 milionů dolarů, které detailně prozkoumal magazín The-Sun. V letadle si magnátka make-upu zařídila zábavní místnost, hlavní apartmá, dvě koupelny, galerii, odpočívadlo pro posádku a - jak jinak - i obrovskou prostornou skříň a úložný prostor pro zavazadla. Kylie poprvé v letadle vzlétla v den svých 23. narozenin. Kabina tryskáče je 8 stop široká a 59,6 stop dlouhá, má 28 oken a je vyzdobena dvěma ohromnými ​​růžovými liniemi, které zdůrazňují trup letadla. Kylie je vyznavačkou luxusní životního stylu, proto chtěla, aby i její letadlo odráželo životní styl bougie. Letadlo se chlubí bohatstvím se zábavním apartmá, hlavním apartmá, dvěma koupelnami, galerií, odpočívadlem pro posádku, skříní a dostatkem úložného prostoru pro zavazadla. Kylino letadlo se často objevuje v médiích i na sociálních médiích jiných celebrit, které měly možnost se v něm proletět - je totiž vyšperkováno do nejmenších růžových detailů, jako jsou koktejlové ubrousky, jež ve slavném růžovém písmu Kylie Cosmetic říkají „Kylie Air“, a růžově zastíněná okna, koupající cestující v růžové barvě.

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha, Praha 1

John Travolta

John Travolta, hvězda kultovních filmů Horečka sobotní noci, Pomáda a Pulp Fiction, vlastní pět letadel. Na svém pozemku na Floridě nechal vybudovat dvě vzletové a přistávací dráhy. Na důkaz své upřímné vášně k letadlům absolvoval Travolta potřebné kurzy a dnes je kvalifikovaným pilotem. Nejimpozantnějším letadlem v jeho flotile je upravený Boeing 707-138, který koupil v roce 1998 po získání statutu čestného pilota australské letecké společnosti Qantas. V létě 2017 daroval své historické letadlo Boeing 707 regionálnímu leteckému muzeu v Novém Jižním Walesu.

Angelina Jollie

Poměrně vtipnou kauzou je pilotní kariéra Angeliny Joliie, jež opakovaně „propadla“ při získání vlastního pilotního průkazu. Angelina vlastní Cirrus SR22 a získáním licence chtěla v první řadě udělat dojem na svého syna Maddoxe. 

"Pokaždé, když Mad vidí letadlo, je ohromen,"

řekla.

"Kdybych mohla skutečně letět letadlem ... budu pro něj jako Superman."

Angelina Jollie
Angelina Jollie • Zdroj: Profimedia

Mark Cuban

Majitel klubu Dallas Mavericks Mark Cuban se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů, když v roce 1999 koupil svůj Boeing 767-277 přes internet, což se stalo „největší transakcí elektronického obchodu“. Letadlo je vybaveno velkými sedadly, upravenými na míru, aby měli členové jeho týmu během letu dostatek prostoru. Jde o jedno z nejdražších letadel, které bylo modernizováno na sérii Boeing 767. Dosahuje vynikajícího výkonu a jeho interiér je vybaven množstvím luxusních prvků. Letadlo je schopné úspěšně absolvovat 

Bill Gates

K uspokojení svých cestovních potřeb využil Bill Gates služby jednoho z nejlepších dostupných soukromých luxusních letadel Bombardier BD-700 Global Express. Letoun využívá nejlepší letecké technologie a může se pochlubit opulentní luxusem. Má avantgardní avioniku, která zlepšuje jeho výkon a zajišťuje bezchybnou navigaci.

Bill Gates
Bill Gates • Zdroj: Profimedia

Dwayne "The Rock" Johnson

Dwayne Johnson je jednou z nejpopulárnějších celebrit současného světa. Od bohaté kariéry v profesionálním wrestlingu až po kariéru v Hollywoodu - dokázal snad už všechno. Při své práci se musí rychle přesouvat z natáčení na natáčení, popřípadě na filmové premiéry, proto si koupil letadlo Gulfstream G650, což je nejrychlejší, největší, nejluxusnější, technologicky nejvyspělejší a nejdelší tryskáč společnosti Gulfstream. Johnson rozhodně ví, jak cestovat stylově.

Dwayne The Rock Johnson
Dwayne The Rock Johnson • Zdroj: Profimedia

Harrison Ford

Harrison Ford je hollywoodská hvězda, která se proslavila zejména rolemi ve veleúspěšných filmových sériích Hvězdné války a Indiana Jones. Jeho schopnosti se však neomezují jen na herectví. Oceněný herec vlastní 8 letadel. Ford je kvalifikovaným pilotem a jeho sbírka má hodnotu více než 28 milionů dolarů. Aby uspokojil svou vášeň pro létání, koupil si CJ3 Citation Jet, úžasné, lehké a luxusní letadlo, které v sobě spojuje nejlepší letecké technologie a pohodlí a styl soukromých letadel.

Elvis Presley

Elvis, král rock'n'rollu, si v roce 1975 koupil letadlo Convair 800 a nazval ho "Lisa Marie". Bylo zrekonstruováno podle Elvisových přání. Mělo nádhernou hlavní ložnici a manažerskou koupelnu s kohoutky z masivního zlata a kapacitu 28 míst k sezení. Svého času tak byla Lisa Marie etalonem luxusu v oblacích.

Jay-Z

Americký podnikatel a rapper Jay-Z dostal své soukromé letadlo Bombardier Challenger 850 jako dárek od své manželky Beyoncé ke Dni otců. Disponuje veškerým luxusním vybavením a umožňuje hiphopovému umělci létat v tomtéž komfortu, jako jeho manželka. Součástí letadla je nádherný obývací pokoj s krémovým koženým nábytkem, dvě ložnice, hlavní ložnice a kuchyň.

Jim Carrey

Gulfstream V, známý svými bezpečnostními prvky, je jedním z nejznámějších proudových letadel na světě a umožňuje vtipálkovi Jimu Carreymu zůstat nejen v bezpečí, ale i maximálním pohodlí. Hvězda komediálních hitů "Maska" a "Blbý a blbější" dává toto soukromé letadlo k dispozici k pronájmu.

Jim Carrey
Jim Carrey • Zdroj: Profimedia

Tom Cruise

Hvězda filmového trháku "Top Gun" Tom Cruise, kde si zahrál elitního pilota námořní stíhačky, se i v civilním životě oddává lásce k létání ve svém letadle Gulfstream IV, jednom z nejlepších soukromých letadel celebrit na světě. Cruisův business jet pojme až 19 cestujících a poskytuje pohodlí a úroveň nejmodernějšího letounu. Letadlo dokonce každé dvě minuty osvěžuje vzduch uvnitř.

Tom Cruise
Tom Cruise • Zdroj: Profimedia

Jackie Chan

Legendární mistr bojových umění a herec Jackie Chan si nedávno koupil nový Embraer Legacy 650, oblíbený pro svůj tichý a luxusní interiér. Tento špičkový manažerský letoun disponuje třemi oddělenými prostory na práci, zábavu a odpočinek. Chanovo letadlo je vybaveno wi-fi a speciálním namalovaným drakem na vnější straně trupu, což z něj dělá jedno z nejlépe rozpoznatelných soukromých letadel celebrit.

Kylie Jenner
Kylie Jenner • Zdroj: Profimedia

Miley Cyrus

Tato popová diva je horkým zbožím a její majetek se odhaduje na stovky milionů dolarů, takže není překvapením, že si k cestování vybrala soukromé letadlo Gulfstream V. Miley je zvyklá na život na cestách a soukromý tryskáč za 40 milionů dolarů se jí hodil, když létala po světě v rámci svého turné "Bangerz".

Miley Cirus
Miley Cirus • Zdroj: Profimedia

Neymar da Silva Santos Jr.

Brazilská fotbalové hvězda je milovníkem rychlých strojů. Narodil se v roce 1992 v Sao Paulu v Brazílii. Jeho otec Neymar Santos starší je bývalý fotbalista a nyní jeho manažer. Neymar začal hrát fotbal v raném věku a Santos FC mu nabídl smlouvu již ve věku 11 let, takže ve svých 16 let vydělával Neymar ekvivalent 40 000 USD měsíčně. Když mu bylo 19 let, podepsal 11letou smlouvu se společností Nike a začal vydělávat více než 25 milionů USD ročně.

Nyní je sponzorován společnostmi jako Nike, Panasonic, Volkswagen, Beats Electronics, Gilette a Santander. V roce 2017 vydělal 37 milionů USD na sponzorských transakcích více než 20 USD. Jeho čisté jmění se odhaduje na více než 150 milionů USD a jeho obchodní aktivity jsou řízeny prostřednictvím jeho společnosti Neymar Sport a Marketing S / S LTDA

Fotbalista vlastní soukromé letadlo Phenom 100 s registrací PT-LBL, jež nese jeho iniciály NRJ. Phenom 100 má cenu cca. 4 miliony USD. V roce 2016 koupil druhé letadlo, Cessna Citation 680 s registrací PR-SMK. Letadlo bylo vyrobeno v roce 2008 a jeho cena se pohybuje kolem 5 milionů USD. A aby to nebylo málo, vlastní také vrtulník Eurocopter EC130B4 s registrací PR-BKK. I ten je ozdoben jeho iniciálami a má hodnotu 4 milionů dolarů.

Vybrali jste si? S kým z nich a na palubě jakého stroje byste si přáli zažít jeden let? Je libo Ronaldův fax, Kyliiny růžové polštářky, nebo strohý luxus Elona Muska?

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Jsem optimistkou, která se v životě snaží věci zvládat s úsměvem na tváři. Ačkoliv jsem vystudovala přírodní vědy, většinu svého života se věnuji natáčení a stříhání. Mezi mé záliby patří čtení odborných knih, cestování, vzdělávání a hlavně informační technologie.
Kristina Valachyová
Luxusní bydlení Praha
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 76m

2 + 1 78 m², bal. 2 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
137 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Praha 10

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m

10 + 1 616 m², ter. 89 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Penthouse Troja 309m
Praha 7

Penthouse Troja 309m

5 + KK 309 m², ter. 52 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Praha 1

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha

4 + KK 221 m², ter. 75 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6
Praha 6

Prodej luxusního bytu Villa Bianca - Praha 6

5 + KK 195 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2
Praha 1

Kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 387m2

Atypický 387 m²
155 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice
Praha 9

Luxusní dům na pronájem na Praze 9 - Čakovice

8 + KK 315 m², ter. 55 m²
44 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem na Praze 4-52m
Praha 4

Byt na pronájem na Praze 4-52m

2 + KK 56 m², bal. 4 m²
16 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

3 + KK 101 m², ter. 24 m²
29 500 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město
Praha 1

Luxusní byt na prodej Praha 1 - Staré Město

4 + 1 197 m², ter. 22 m²
56 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

5 + KK 178 m², bal. 30 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5
Praha 5

Pronájem luxusního bytu s terasou - Praha 5

2 + KK 77 m², bal. 6 m²
22 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město

2 + KK 46 m², bal. 1 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4
Praha 4

Pronájem luxusního bytu s terasami Praha 4

3 + KK 137 m², ter. 17 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Praha 2

Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady

2 + KK 57 m²
11 700 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m
Praha 1

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 1 - 721m

Atypický 721 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej - Praha

9 + 1 364 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m
Praha 5

Luxusní byt na prodej na Praze 5 -115m

3 + KK 115 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m
Praha 1

Byt na pronájem Nové Město - Praha 1 - 108m

2 + KK 108 m², ter. 32 m²
39 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m
Praha 5

Luxusní byt s terasami Hřebenky - 248m

5 + KK 249 m², bal. 10 m², ter. 16 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse Troja 400m
Praha 7

Luxusní penthouse Troja 400m

6 + KK 400 m², ter. 71 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Praha 8

Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m

3 + KK 100 m², bal. 13 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ
Okolí Prahy

Luxusní vila s bazénem na prodej - Praha západ

6 + KK 812 m², ter. 22 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1
Praha 1

Byt na prodej v historickém paláci - Praha 1

5 + 1 143 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem - V Tower 112
Praha 4

Luxusní byt na pronájem - V Tower 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka
Praha 6

Pronájem rodinného domu Praha 6 - Ořechovka

8 + 1 222 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - V Tower - 112
Praha 4

Luxusní byt na prodej - V Tower - 112

3 + KK 112 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138

3 + 1 138 m², ter. 33 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Praha 3

Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84

3 + 1 84 m², ter. 12 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2
Praha 5

Byt na pronájem Praha 5 - Košíře - 48m2

2 + KK 53 m², bal. 5 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks