Top hledané
Výsledky (0)
Reakcí letiště na stále rostoucí počet cestujících bylo rozšíření komerčních prostor na Terminálu 2.

Na Letišti Václava Havla proběhlo slavnostní otevření nové komerční zóny

Eva Ledecká
23. ledna 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Nový butik Coccinelle

Nová komerční zóna se rozkládá na ploše 2200 m² a najdete v ní 6 obchodů a jednu restauraci s ojedinělým konceptem, který zatím v Čechách nemá obdoby. Přestože jsou tyto nové komerční prostory funkční už od prosince loňského roku, teprve nyní v lednu byla slavnostně přestřižena páska předsedou představenstva Letiště Praha Václavem Řehořem a zástupci obchodů a restaurace, a to přímo na místě, na Terminálu 2 určeném pro lety do schengenského prostoru.

Otevřely se nové butiky s luxusním oblečením a doplňky

Mezi nově otevřenými obchody najdete 3 prodejny s módou The Fashion Place, které nabízí oblečení značek jako je Long Champ, Tommy Hilfiger, Polo Ralph Lauren nebo Boss. Nově si zde také můžete pořídit luxusní kabelky a jiné doplňky italské značky Coccinelle, a to v nádherném malém butiku.

Hamleys v konceptu Travel Format

Hned vedle se na vás usmívají hračky z legendárního hračkářství Hamleys. Prodejna na Letišti Václava Havla je prvním obchodem svého druhu ve střední Evropě. Dan Chytil, Director of Operations společnosti Hamleys, o sortimentu prozradil:

„Produkty do obchodu jsou vybírány tak, abyste tu sehnali dárky na poslední chvíli.“

Byt k pronámu Staré město 192m
Byt k pronámu Staré město 192m, Praha 1

Luxus můžete dopřát tělu i duši v obchodě Rituals a restauraci Marché

Také luxusní obchůdek kosmetické značky Rituals je „šitý na míru schengenským cestujícím". Nakoupíte zde unikátní produkty a užít si můžete i masáž rukou.

Absolutně nás nadchla restaurace Marché nabízející opravdu lahodné pokrmy, které kuchaři připravují přímo před vašimi zraky. Výborná jídla, netradiční pizza, skvělá káva i čerstvé šťávy z ovoce i zeleniny – to je nabídka, díky které už na tomto terminálu nikam jinam jíst nepůjdete!

„Veškeré jídlo je denně čerstvé a vyrobené z regionálních surovin."

To s pýchou prozradil Hermann Ircher, CCO společnosti Marché International a my musíme po luxusní ochutnávce přiznat, že jídlo je opravdu výtečné. Jedná se o třetí restauraci na Terminálu 2.

Tento projekt představuje největší rozšíření komerčních prostor na Terminálu 2 od jeho otevření v roce 2006 a brzy bude doplněn také o dětský koutek. Výstavba si vyžádala investici okolo 65 milionů Kč.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Letiště Václava Havla
K Letišti 6/1019, 160 08 Praha Česká republika
+420 220 111 888