Top hledané
Výsledky (0)
Rok Psa by podle čínského kalendáře mohl přinést do našich životů mnoho změn. My jsme se zaměřili na ty pozitivní a zjistili jsme pro vás, jaké změny nás budou čekat v rámci cestování. Máme se na co těšit!

Letiště Václava Havla: přímá linka do Filadelfie a další novinky roku 2018

Eva Ledecká
01. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Filadelfie

Letiště Václava Havla má pro nás připraveno několik nových přímých linek do velmi zajímavých destinací. 

Od 4. května letošního roku bude spuštěna přímá linka z Prahy do Filadelfie, luxusní destinace, kolébky USA. Právě tady vnikla Deklarace nezávislosti a americké ústavy. Právě tady se nachází nejslavnější americké schody – Rockyho schody. A je to také tady, v Muzeu umění ve Filadelfii, kde můžete obdivovat jednu z největších expozic umění v celé Americe!

V létě do Číny, Kataru, Polska nebo na Kypr!

V letním letovém řádu přibude také čínský Si-an nebo katarská Dauhá, což jsou luxusní přímé linky, které minulé léto v provozu ještě nebyly. Budeme si moci bez přestupu zaletět za historií do polského Krakova nebo za teplem do kyperské Larnaky.

Vznikne nové Visitor Centre

Letiště má však připraveno mnoho dalších změn. Jednou z nich je nové Visitor Centre na Terminálu 2, které bylo dosud pouze na Terminálu 1. Tady se cestující dozví veškeré potřebné informace o Praze a ČR, o příletech a odletech a také o možnostech dopravy z letiště. Budou si zde moci rovnou vyměnit peníze a zakoupit lístek na MHD.

Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov
Pronájem luxusního bytu 3+kk, Praha 1, Josefov, Praha 1

Větší komfort na letišti

Pro cestující mířící do Schengenu plánuje letiště vybudovat novou relaxační zónu za bezpečnostní kontrolou. Postupně také začne s výměnou ne příliš pohodlných laviček. Bude u nich možnost nabíjení mobilních zařízení. Také nákupy před odletem by měly být zajímavější a doplněné luxusními ochutnávkami nebo možností profesionálního nalíčení. Autobusy využívané pro převoz cestujících z letadla na terminál budou modernější, nízkopodlažní a s větší kapacitou. V průběhu roku by měly být řešeny také kuřárny a dětské koutky.

Ke komfortu přispějí mimojiné i očekávané schody ze stanice Nádraží Veleslavín, které by zde měly již tento rok stát. Na letišti by mělo přibýt více automatů na jízdenky.

Nový web, aplikace a zábavná hra

Letiště Václava Havla v roce 2018 spustí nové webové stránky s čistým designem a také aplikace bude mít novou a přehlednější podobu. Pro čekající připravilo letiště luxusní zábavu v podobě nové mobilní hry, která bude ke stažení v App Storu i na Google Play. Jak to tak vypadá, rok Psa nám určitě přinese spoustu luxusních cestovních zážitků! 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Letiště Václava Havla
K Letišti 6/1019, 160 08 Praha Česká republika
+420 220 111 888