Hity léta 2019? Na nafukovacího plameňáka zapomeňte!

Letní sezóna 2019 je už tady! Co je letos doopravdy v kurzu?
28. června 2019
 
Hlavní stránka Nové články

Všichni víme, že každé léto se nejméně jeden předmět stane hitem sezóny. Ta minulá se nesla ve znamení “plameňáka”. Mohli jsme ho vidět na osuškách, plážových taškách, ale hlavně jich bylo asi milion v nafukovací podobě. Co ale frčí letos? To vám s radostí právě teď prozradím!

Zimmermann Trends 2019

Retro momentky z Polaroidu

Možná budete překvapeni, ale právě je v největším kurzu vytuněná verze Polaroidu. Fotografické snímky s nádechem patřičného retra 80. - 90. let jsou zpět! Pokud si ale myslíte, že si fotky z něj “pouze” umístíte do klasického alba, chyba lávky! Musíte je minimálně přefotit, umístit na Instagram a pochopitelně použít hashtag #summervibes2019.

Klobouk a mušle

Absolutním trendem jsou klobouky. Seženete je jak v Zaře za pár korun, tak i v luxusnější verzi třeba od návrhářky Anny Sui za pár tisíc. A autentické plážové šperky z mušliček? Ty pořídíte i u obyčejného stánku se suvenýry a nutno říct, že jde leckdy o větší stylovku než od věhlasných značek. 

Bikiny na rameno

Celkově se letos vše nosí na jedno rameno, ať už jde o top, šaty a nebo plavky. Vybrala jsem opravdu luxusní bikiny od módní návrhářky Johanny Ortiz. Tento kousek stojí 10 890 Kč, ale copak bych vám mohla odepřít prvotřídní styl?!

Luxusní byt s terasou Troja 145m
Luxusní byt s terasou Troja 145m, Praha 7

Pletená plážovka

A teď jedna z hlavních věcí k vodě: taška. Letos volte rozhodně pletenou verzi, neboť frčí vše, co není z plastu. Dokonce se na trhu objevily i jakési veganské varianty. Největší topovka je pletená taška Chanel za 114 400 Kč, která má na sobě připletenou mini verzi klasické “chanelky”. Královna pláže přichází!

Kanýry forever

Ať už jde o plážové šaty, nebo letní kousek na večeři při svíčkách, s kanýry letos rozhodně nešlápnete vedle. Doporučuji značku Zimmermann, model VENETO FLOUNCE LONG DRESS za 31 900 Kč. Stylové, luxusní a hlavně originální! Proto se nebojte a vsaďte na extravaganci. A můj tip? Jasná pózovačka u moře, ponořená po kolena ve vodě při západu slunce, samozřejmě v těchto šatech...

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (9)

View photo gallery

O autorovi

Ornella Koktová
Zimmermann Online Store
55 Mercer St
Soho, New York 10013
USA
sales@zimmermannwear.com
customerservice.us@zimmermannwear.com
+1 (866) 688-5656