Top hledané
Výsledky (0)
V čem si celebrity vyrazily na MBPFW 2024?

Letošnímu MBFW 2024 vládne bizár: Prachařová konečně ukázala, že umí, Klausová ale shořela jako papír

Denisa Zajíčková
21. dubna 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Speciální rubrika
Tohle se Klausové vážně nepovedlo

Hlavní město hostí další ročník Mercedes-Benz Prague Fashion Week! A to je pochopitelně pro naše slavné úžasná příležitost, aby ukázaly, jaké modely skrývají ve své šatníku - a co umí vynést na jednu z nejdůležitějších módních událostí roku. Pojďte se s námi podívat na to, komu to slušelo, a kdo by měl změnit stylistu. 

Elizabeth Kopecká se držela při zemi
Plavkový outfit Veroniky Kašákové
Z Loly Homolové vyrostla překrásná dívka
Moderátorka Nikol Moravcová

Šílené módní kreace už se dostávají i do našich končin - a je to vlastně dobře! Na červeném koberci už to dávno není nuda, je o čem se bavit, na co se koukat. I tady ale platí, že méně je někdy více. Zatímco plavkovým modelem překvapila jindy naprosto perfektní Veronika Kašáková, kritice se nevyhnula ani spisovatelka Radka Třeštíková.

Tu dokonce na sociálních sítích někteří vyzvali, aby změnila stylistu. Nepřekvapí vás, že fakt, že se její model někomu nelíbí, ji vůbec netrápil. Jak na červeném koberci dopadla tygří podprsenka a bomber s kšiltovkou? 

Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha
Pronájem Luxusního mezonetu, 2+kk, Praha, Praha 1

Veronika Kašáková 

Obvykle bývá modelka a zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková ozdobou každé akce. Převážně ji totiž obléká značka Anamé, se kterou se snad ani nedá šlápnout vedle! Zda stojí i za odvážným outfitem, nevíme, ale celé to zkratka působí, že tu něco chybí. Jako byste uprostřed dovolené na Maledivách dostali zprávu od šéfa, že potřebuje rychle svolat videomeeting. 

Veronka je půvabná žena a odhalené tělo si pochopitelně může dovolit, ale co bylo tady záměrem, je vlastně tak trochu záhadou. 

Radka Třeštíková

Kdybychom Radku neznali, asi bychom valili oči a přemýšleli, kde nechala rozum. Vzhledem k tomu, že ale po akci sdílela na svém Instagramu zakrvácené nohy, které jí boty způsobily, možná, že je to vlastně dostatečný trest. Nebo jím budiž označení jedné ze sledujících, že v ní vidí českou Biancu Censori. Není zvláštní, že nás vlastně tohle už ani nepřekvapuje - a ani nepohoršuje? „Tak to je nejlepší fa*áč všem, co to nechápou!“ napsala jí k outfitu sledující Lucie. My to nechápeme, ale fa*áče teda přijímáme s pokorou. Díky!

Kateřina Klausová

Herečka Kateřina Klausová je nádherná žena, která v seriálech mnohdy hraje tu, která okouzlí všechny muže široko daleko. A tak se ptáme - zase - proč? Zdá se, že na sebe navlékla vše, co našla doma v šatníku, aby ukázala, že takové kousky doma má. Ztrácí se v tom, riflová košile na světlou vestičku, ledvinka pod kabátem, který vlastně ani dobře nesedí. Těžko říct, co tím chtěl básník říct. Snad nic důležitého, protože nám to rozhodně uniklo. 

Lola Homolová

Můj ty bože, kde je ta malá holčička zpěvačky Dary Rolins? Říká se, že na dětech člověk pozná, jak ten čas letí. Lola je úžasná mladá dáma a krásná je po mamince. Není divu, že po ní zdědila také cit pro módu. Jisté je, že nám ještě ukáže! Na akci dorazila bez maminky a bylo vidět, že akci s přáteli už si umí užít plnými doušky.

Mariana Prachařová

Jsou chvíle, kdy to Marianě Prachařová zkrátka nevyjde - a to ví nejspíš i ona sama. Po mamince Daně Batulkové zdědila drobnou postavu a jelikož má plný šatník oversize kousků, jsou dny, kdy to prostě nevypadá dobře. Ale tady smekáme všechny kloboučky, protože je Mariana zkrátka přenádherná. Mikádo, které si nedávno ostříhala, jí padne jako ulité a měla by u něj už zůstat. Kdyby takové outfity ukazovala i u sebe na Instagramu, snad by se častěji vyhnula kritice, kterou její sledující někdy opravdu nešetří. Možná, že se i ve třiceti letech Mariana stále pořád hledá. 

To mimochodem nedávno prozradila ku příležitosti svých kulatých narozenin. "Já chci ještě stihnout pár věcí a objevit tu svojí životní cestu a nechci jednou litovat toho, že jsem to neudělala a kdy jindy se vrhnout do něčeho neznámýho než teď, když ty závazky ještě nemáte. A co, že mi je třicet? Já vim, že mě toho čeká ještě hodně a že to bude jízda. Někdy nahoru, někdy dolů, ale o tom život je. Já mám ten svůj ráda a i když se občas nacházím v bodě, kdy nevím jak dál a co se sebou, tak vím, že ještě můžu bejt tak trochu bez závazků sobecká a třeba se ze dne na den rozhodnout to tady opustit a zažít něco někde jinde. A to mám přesně v plánu," řekla. Uvidíme, kde bude bydlet a jaká země jí v módě bude inspirovat nadále. Její sledující vsází na Anglii!

Otevřít v galerii (1)
Mariana Prachařová zvolila krásný model
Mariana Prachařová zvolila krásný modelZdroj: Profimedia

Elizabeth Kopecká

Možná si budeme trochu protiřečit s tím, co jsme psali u předchozích návštěvníků, ale tohle je zase na MBPFW zoufalá nuda. Elizabeth je přitom nádherná žena, která by si mohla dovolit mnohem víc. Tohle by si příště měla nechat na oběd a nákupy s kamarádkou, módní události si zaslouží trochu odvahy a výstřelků.

Nikol Moravcová

Úchvatná a blyštivá byla moderátorka Nikol Moravcová, která ke svým šatům zvolila také sympatický úsměv. V šatech byla nádherná a ostatní se nechají jistě jejím výběrem rádi inspirovat. 

Zdroj: redakce, Instagram

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze