Top hledané
Výsledky (0)
Kadeřník a zakladatel salonu Libor Šula ví, jaké jsou trendy, ale na první místo staví klasiku!

Kadeřník Libor Šula: Zapomeňte na trendy, hlavní jste vy!

Dominika Žejdl
14. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Libor Šula

Máte před sebou důležitou pracovní schůzku, večeři nebo se chcete jen cítit úžasně? Každá žena (i muž) chce vypadat dobře, a proto naše kroky vedou do kadeřnictví!

Na adrese Dušní 6, přímo v srdci historické Prahy, se nachází luxusní The Salon Libor Šula. Jdeme tam!

To, že bude z Libora Šuly kadeřník, nebylo vůbec jasné!

Ze začátku se vůbec nezdálo, že se z Libora Šuly stane uznávaný kadeřník a majitel salonu. Začal totiž na přání rodičů studovat střední integrovanou školu technologickou v Mohlenici. Po maturitě však vyrazil do světa, kde se o jeho budoucím osudu rozhodlo! Své první kadeřnické zkušenosti začal sbírat v evropských zemích: ve Španělsku, Francii, Velké Británii a také v Itálii. 

Po návratu do Čech si udělal výuční list, působil v několika pražských kadeřnictvích a v roce 1999 založil se svým partnerem a sestrou kadeřnický salon.

V začátcích, po roce 2000, se také spolu se svým týmem účastnil kadeřnických soutěží. Na svém kontě má tak neuvěřitelný počet skvělých ocenění. To nejvyšší, Kadeřník roku v soutěži Czech and Slovak Hairdressing Awards, získal dokonce dvakrát, v roce 2002 a 2004. V Čechách je považován za průkopníka evropské úrovně kadeřnictví!

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1

V hlavní roli nejsou trendy, ale vy a vaše krása a spokojenost

Ohlasy a rozrůstající se klientela mluví za své: „Tady budete ve správných rukou“. A co se nejvíc líbí nám? Především to, že se salon prezentuje jako konzervativní. Nehledí se zde totiž pouze na ty nejlepší a nejnovější trendy, ale především na to, aby každý odcházel se slušivým účesem přesně na míru.

Na kvalitní a luxusní péči se tady můžete spolehnout. V salonu se používají ty nejlepší značky, jako Shu Uemura, Kérastase a LÓréal Professional. Budete tedy odcházet nejen s nádherným účesem, ale také se zdravě vypadajícími vlasy a samozřejmě i s úsměvem na tváři.

Kromě úspěšného salonu v Praze, otevřel i druhý v Plzni

Pražský salon není však jediný nesoucí název úspěšného kadeřníka. Libor Šula před čtyřmi lety otevřel svou další pobočku v západočeské Plzni v ulici Prešovská 4. Salon je menší, pracuje zde asi sedm kadeřníků (v Praze je to čtyřicet!) a jednou do týdně sem dojíždí i sám majitel, který se věnuje své stálé klientele.

Každý by se chtěl dostat do rukou samotného Libora Šuly. Můžete si být však  jisti, že ať se vám věnuje kdokoli v jeho salonu, je od něj perfektně vyškolen. Všichni kadeřníci nabízejí stejný servis a srovnatelné dovednosti jako on.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Libor Šula The Salon
Dušní 1082/6, 110 00 Staré Město
224 811 822