Top hledané
Výsledky (0)
I když je pověstná magická filipojakubská noc z 30. dubna na 1. května za námi, najdou se lidé, které kouzelná intuice nikdy neopouští. Zjistěte, která znamení mají silně vyvinutou předtuchu a umí se bezpečně vcítit do druhých.

Lidské, nebo čarodějné bytosti: Těchto 6 znamení má silně vyvinutou předtuchu a intuici

Tereza Brožová
07. května 2024
+ Přidat na Seznam.cz
4 minuty
Žena, magie a vesmír

I když je pověstná magická filipojakubská noc z 30. dubna na 1. května za námi, najdou se lidé, které kouzelná intuice nikdy neopouští. Zjistěte, která znamení mají silně vyvinutou předtuchu a umí se bezpečně vcítit do druhých. 

Býk (21. dubna - 21. května)

Na první pohled zdánlivě čistě pragmaticky zaměřené znamení, jakým je Býk, se zároveň trochu překvapivě může pochlubit také silnou schopností intuice. Problém je, že ne vždy je ochotné si to tohle rozumně přemýšlející znamení samo sobě připustit. Když ale dá průchod svým instinktům, bude se nejen on sám, ale i jeho okolí silně divit, co jeho vnitřní hlas umí. Zrozenci znamení Býka umí často nejlépe přesně dopředu odhadnout, jak některé věci dopadnou a jak se vlastně mají. Právě proto se dá na Býka jako partnera skutečně spolehnout. Jeho vyrovnanost a klid spolu se schopností dobře odhadnout, co bude následovat napomáhá ke stabilnímu a úspěšnému životu nejen jim, ale i jejich nejbližším.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci jsou přirozeně komunikativní a intuitivní znamení. Ne nadarmo jsou tak náladoví a jejich proměnlivá povaha občas připomíná počasí v dubnu. Blíženci totiž mají vlastní vnitřní instinkty a dokážou u druhých zaznamenat jakékoliv výkyvy v jejich pocitech. To je ovšem samotné dokáže vykolejit, zejména když vycítí, že někomu jejich jednání není po chuti nebo, že s nimi někdo rázně nesouhlasí. Daný jedinec to přitom nemusí dávat najevo vůbec okatě. Jenže vnitřní intuice Blíženců si je zkrátka jistá a rozpozná i drobné změny v chování druhých. To pro Blížence sice funguje jako určitý užitečný způsob ochrany před toxickými lidmi, někdy to ale může být i vyčerpávající. Aby se Blíženci dostali z negativních pocitů nasátých z okolí, potřebují mít chvíli klidu sami pro sebe a dělat, co je baví. To jim pomůže si setřídit názory a dát se opět do pořádku.

Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2
Prodej luxusní vily 7+kk, Praha východ - 370m2, Okolí Prahy

Rak (22. června - 22. července)

Raci dokážou dobře zapojit své vnitřní nápovědy především, co se týče jejich rodiny a blízkých přátel. Už je dobře znají, takže vytuší, co si zrovna myslí, aniž by to museli říct. Citlivost Raků přispívá k jejich vnímavosti, které ovšem umí negativně naladěný Rak sem tam zneužít i ve svůj vlastní prospěch. Jinak jsou ale Raci schopní dobře vycítit pocity a potřeby ostatních prostřednictvím jakýchkoliv drobných náznaků i beze slov.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy nejen, že neustále hledají v životě spravedlnost a rovnováhu, ale oplývají šestým smyslem. Mají smysl pro duchovní zážitky, často okolo sebe vidí to, co ostatní ne a nemusí přitom jít jenom o nadpřirozeno, ale i o problémy ostatních, do kterých se Váhy umí vcítit, snaží se je chápat a pomoci jim. Zrozenci znamení Vah bývají spiritualisticky zaměření, často jsou mezi nimi terapeuti, léčitelé, psychologové nebo kartářky.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři překypují silnými vnitřními předtuchami, které mnohdy využívají převážně pro svůj prospěch. Jsou to zdatní manipulátoři, a když si jdou tvrdě za svým, jejich schopnost předvídat a rychle se zorientovat v každé situaci se jim náramně hodí. Štíři jsou pod nadvládou Pluta, které jim dodává tajemnost a temnotu. Ostatní mívají ze Štírů přirozený respekt, což je také příčinou, proč se jim obvykle daří vše, na co sáhnou. Kromě toho navenek působí většinou vyrovnaně a poněkud chladně, bez emocí, což sice není pravda, ovšem přináší jim to potřebné úspěchy při jejich dobře promyšlených plánech. Fakt, že na Štírech jejich důmyslnost, schopnost vnímavosti a intuici nikdo na první pohled nepozná, jim hraje většinou dost do karet.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Vodnáři mívají tendence uzavírat se do sebe, protože mívají pocit, že jejich složitým myšlenkám nikdo nerozumí. Zároveň ovšem nejsou lhostejní a zajímá je, co se kolem nich děje. Z těchto důvodů naslouchají vnitřnímu hlasu, který je vede při jejich snaze měnit svět k lepšímu. Jsou nejen prudce inteligentní, ale také vysoce intuitivní, takže lze o většině z nich říct, že patří mezi zdárné inovátory a průkopníky sociálních změn a různých vylepšení. Se svými bystrými nápady a postřehy někdy vypadají, jako by předběhly svou dobu. Umí se napojit na kolektivní vědomí a uvědomují si, co zrovna aktuální společnost potřebuje nejvíce. Jejich postřehy jsou natolik zajímavé, že by většinou nikoho jiného v okolí ani nenapadly. A právě v tom jsou Vodnáři výjimeční. Jejich schopnost předvídat se jim může hodit v práci, ale také v soukromých záležitostech, kdy je jejich předtucha dost často dokáže varovat s předstihem.

Zdroje: astrotalk.com, timesofindia.indiatimes.com, republicworld.com

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze