Top hledané
Výsledky (0)
Life is Fashion představuje průřez mezi významnými českými designéry s myšlenkou "vše na jednom místě". Je to možnost setkat se s nimi osobně, shlédnout jejich aktuální kolekce, zakoupit si luxusní kousky. Událost proběhne 25.-27. 3. v Galerii Kritiků v Praze.

Pro všechny milovníky české módy a designu: LIFE IS FASHION (25.-27.3.)

Mgr. Jana Höger
20. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hlavní vizuál - Life is Fashion

Jaké jsou cíle a vize a co prozradily tvůrkyně projektu?

„Naším cílem je šířit mezi veřejnost poselství udržitelné módy, podpořit tvorbu našich českých designérů a bojovat proti spotřebě, kterou do nás tlačí sítě obchodních řetězců. Je přeci skvělé vědět, kde bylo vaše oblečení vyrobeno, kdo přesně ho ušil a že za výrobou našeho nového kabátu nestojí děti v Číně.”

Tváří tohoto ročníku se staly Ester Geislerová a Josefína Bakošová

Hlavní vizuál celého luxusního projektu Life is Fashion odkazuje na minimalismus a klasické dobré řemeslo všech, kdo se zabývá šitím, výrobou a návrhy nejen oděvů. Ester Geislerová a Josefína Bakošová nesou hrdě šaty z kolekce Imago od Josefíny Bakošové, boty pochází z dílny českého výrobce Snaha, zapůjčené od Local Labels.

Kteří designéři se zapojili do projektu? Zde je příjemná ochutnávka těch, kdo na vás budou čekat

Letošní luxusní ročník podpoří akci nadějný designér Pavel Berky, či šperkařka Klára Bílá či e-shop Local Labels, a mnozí další Šperky ze Severu Gervin, Tam Ara, Anna Schwitzer, Martin Brindza, Remon By Rebeka Monhartová, Roman Humlíček, Mayobell, B Stepan, Helena Bedrnová, Bree. Samozřejmě své počiny budou vystavovat i Ester společně s Josefínou. Už se nemůžete dočkat?

Sdílíte vášeň pro módu, závislost na originalitě a oddanost kvalitě?

V tom případě je tato akce pro vás jako stvořená. Můžete se stát součástí jedinečného prostoru pro všechny shopaholiky a milovníky módy, kteří si zakládají na stylu, luxusu a rádi vybočují z jednotvárnosti. 

Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m
Luxusní penthouse na Praze 1 - 226m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze