Top hledané
Výsledky (0)
V kulturně i historicky nejvýznamnějším městě Spojeného království se stále něco děje. Přinášíme zajímavé události, které se v této metropoli uskuteční v listopadu. Budou se nést v duchu Vánoc, jazzu a velkých myšlenek.

Hlášení z Londýna: listopad patří zábavě a umění

Eva Ledecká
31. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Tobacco Dock - Wired 2016

V Londýně se v listopadu sejdou největší myslitelé, kongresové centrum Olympia se promění v luxusní vánoční jarmark, ulicemi bude znít jazz, Hydepark se promění v Říši divů a v Tate Britain můžete obdivovat díla umělců nominovaných na Turner Prize.

Myslitelé vyjádří své názory na konferenci Wired 2016

Na každoroční dvoudenní konferenci Wired se shromáždí nejoblíbenější myslitelé a tvůrci, kteří vás svými názory a myšlenkami nenechají v klidu. Konference, na které se mimo jiné budou řešit trendy zítřka, se uskuteční od 3. do 4. listopadu a přinese život do londýnského Tobacco Dock, kde se očekává více než 50 zajímavých řečníků a 700 podobně smýšlejících jedinců.

Kongresový sál Olympia ožije duchem Vánoc

Olympia London je kongresové centrum v Kensingtonu, které se od 31. 10. do 6. 11. přemění v luxusní vánoční jarmark. Představí se na něm 750 nezávislých butiků, které byly speciálně pro tuto vánoční událost vybrané. A to díky jedinečnému stylu, designu a eleganci nabízených produktů.

Můžete zde objevit exkluzivní zimní kolekce a získat stylové a luxusní vánoční dárky. Najdete zde inspiraci pro dokonalé Vánoce, které vám navodí originální nabízené dekorace či workshopy.

Navíc si budete moci s přáteli nebo rodinou vychutnat špičkovou gastronomii v domácí restauraci Mosimann´s Winter Restaurant a Louis Roederer Champagne Bar.

Ulicemi Londýna zazní jazz

Propadněte jazzové hudbě v rámci desetidenního London Jazz Festivalu, který přiveze mix světových umělců a teprve vycházejících hvězd. Festival, který přináší hudbu k masivnímu a stále rostoucímu publiku, je pokládán za jeden z nejlepších festivalů svého druhu. Hlavním městem se díky němu ponese kvalitní hudba se širokým záběrem. Program je nabitý koncerty, klubovými akcemi a diskuzemi. Festival bude probíhat po celém Londýně od 11. do 20.11. a vy si tak můžete dopřát opravdu luxusní zážitek.

Turner Prize v Tate Britain

Od roku 1984 se udílí každoročně významná cena Turner Prize, která je jednou z nejprestižnějších mezinárodních ocenění v oblasti výtvarného umění. Turner Prize získá ten umělec, kterému je pod 50 let a narodil se, žije nebo pracuje ve Velké Británii. Cena se uděluje za vynikající výstavu nebo veřejnou prezentaci práce kdekoliv na světě v předchozím roce. Díla 4 letošních kandidátů na cenu můžete obdivovat v galerii Tate Britain až do 2. ledna 2017. K vyhlášení dojde 6.12.2016.

Vila Hodkovičky 414m
Vila Hodkovičky 414m, Praha 4

Zimní říše divů v Hyde Parku

Hyde Park se v době od 18.listopadu do 2.ledna příštího roku promění v luxusní Winter Wonderlad, Zimní říši divů. Letos to bude již po desáté, takže se bude hodně oslavovat. Zabruslete si na největším otevřeném skluzišti v celém Spojeném království, přijďte se podívat na zajímavá představení včetně cirkusu a nechte se vzduchem unášet na unikátních atrakcích. Speciálně pro děti se stane zimní Hyde Park kouzelným místem.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze

Tate Britain

Tate Britain
Millbank London SW1P 4RG
+44 (0)20 7887 8888