Top hledané
Výsledky (0)
Na letošním pražském Lustr Festivalu, který se konal koncem září, jste možná zaznamenali luxusní plakáty výtvarnice a ilustrátorky, která si říká Niñasilla. Její vlastní jméno je Nadia Chair Tirado, pochází z Barcelony a momentálně žije v Praze.

Little Pleasure od Niñasilla & Yana: relaxace s čajem vonícím po umění a slávě

Eva Ledecká
05. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Čajové krabičky Little Pleasure

Niňasilla se věnuje ilustracím, které zahrnula pod svou značku Little World. Svou tvorbu plakátů ve formátu A3, na kterých jsou mile a v jasných barvách ztvárněny slavné osobnosti naší doby nebo důležité osobnosti jejího života, nyní rozšířila o produkci malých roztomilých krabiček s čaji.

Jaké tváře zdobí originální ilustrace Niñasilla?

Vášní této nadané ilustrátorky je kultura, knihy, hudba, móda, filmy i jídlo. Luxusní ilustrace, malované jejím charakteristickým rukopisem, totiž velmi originálně znázorňují tváře známých spisovatelů, umělců i módních návrhářů. Little World představuje malý svět všech jejích postaviček, které jsou ve skutečnosti velkými a uznávanými osobnostmi.

Andy Warholl, Coco Chanel, Big Lebowski, David Bowie a spoustu dalších osobností získává prostřednictvím ilustrací Niñasilly novou a zábavnou tvář, která může zdobit váš interiér. Na základě zaslané fotografie můžete do Little World patřit i vy nebo vaši známí. Je to dobrý tip na jedinečný umělecký dárek.

Byt na prodej Praha 5 - 36m
Byt na prodej Praha 5 - 36m, Praha 5

Uvolněte se s šálkem čaje Frida nebo Vincent van Gogh

Niñasilla je vysoce kreativní člověk, a proto se rozhodla své publikum překvapit novou kolekcí luxusních vybraných čajů, jejíž krabičky jsou tvořeny právě těmito jedinečnými ilustracemi.

S kolekcí Little Pleasure Niñasilla & Yana se můžete vydat na nekonečné dálky s umělci, výtvarníky a módními návrháři a ochutnat jejich život tak, jak to cítí tato designérská dvojice. S Coco Chanel se ocitnete mezi levandulemi, Edgar Allan Poe vás ohromí silnou chutí černého čaje a Frida pro změnu osvěží ovocnou chutí, vonící po růžích.

Dopřejte si ten luxus, relaxujte a vnímejte fascinující chutě čajů, které odráží nejhlubší charaktery svých představitelů na originálním obalu. S každým douškem se nechte se unášet do světa slavných a vyvolených.

Niñasilla & Yana budou součástí letošního Czech Design Weeku, který odstartuje 7. listopadu v Kafkově domě, kde luxusní chutě celé palety čajů budete moci ochutnat.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze