Londýnský týden módy: Zataženo i na přehlídkovém molu!

Jeden krok dopředu, dva dozadu. Cha cha na londýnském týdnu módy!
10. června 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Přestože Londýn patří mezi nejžhavější z nejžhavějších týdnů módy, spousta přehlídek, věhlasná jména a všude pěkně rušno, ne vždy se prvotní záměr shledá s kýženým účinkem. Zážitky se nešetřilo a nápady doslova tekly proudem. Ovšem ne každý z nich byl jako doušek kvalitního vína.

Modelka v dlouhém kabátu
Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
vybrat
Valentina Lebová
módní redaktorka
vybrat
Kristina Vacková
šéfredaktorka

Valentina Lebová

Šedá myška na sebe nenechala dlouho čekat

Ačkoliv se Erdem snažil překvapit publikum barevnými květinovými a jinými “bombami” na molu, doslova stylem, kde vlastně nic není příliš - šaty kombinované s klobouky, svázané šály a - v některých případech - dokonce i loketní rukavice, jako celek působil nudně až unyle.

Asi nejvýraznějším faktorem, který doslova prozářil celou tuto show, byla všudypřítomná absence “pasu”. Ano, některé modely sice byly svázány tak, aby pas ukázaly, většina z nich ale ne. Pro některé osvobození a záruka pohodlnosti, odpoutání se od “daného”, pro ostatní však ztráta ženskosti a něčeho, co každý model dělá sexy. Jasný důkaz toho, že ženský a mužský svět se jaksi prolnul někde uprostřed a je to tak trochu škoda, protože tvary obepínající tělo a vyzvihující křivky jsou něčím, co odhaluje skutečnou podstatu krásy.

Modelka v květovaném kompletu
Modelka v květovaném kompletu • Zdroj: Profimedia

Dalším pozoruhodným faktem byla délka sukně sahající ke kotníkům. Všechny kousky oblečení ukázaly, že sice lze tuto novou délku nosit celý den, dokonce každý den, bez ohledu na příležitost, ale opět se v ní tak trochu ztrácí pojetí tvarů, které chtě nechtě splynulo v jednolitý, ničím nevyčnívající celek.

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852, Okolí Prahy

Nic víc než obyčejná skromnost

Ne že by na skromnosti bylo něco špatného, vyjadřuje jistou dávku pokory a v jednoduchosti je jistě něco krásného, nesmí to však být fádní a nezajímavé. Ačkoliv bylo cílem kolekce vypadat šik za jakékoliv situace, výsledek byl poněkud vzdálen skutečné realitě.

Erdem Moralioglu je pověstný tím, že každá jeho kolekce je založena na jedné osobě. Ani teď tomu nebylo jinak. Tentokrát to byla Tina Modotti, kterou popsal jako:

„Jde o romantickou, revoluční a zásadovou ženu. Každé oblečení má být jako pohlednice vyobrazující nějakou část jejího života.“

Modotti byla herečkou němého filmu v Hollywoodu, fotografkou a komunistkou v Mexiku. Její předčasná smrt za nejasných okolností inspirovala Moralioglu k vytvoření právě této kolekce. Je jí doslova fascinován.

Šaty z kvalitního materiálu na první pohled symbolizovaly uhlazenou eleganci. V kombinaci s našitými růžemi však působily lehce unyle a jaksi "zašle", což vedlo k jedinému, neoslnily, ani nepobouřily přítomné publikum. Otázkou zůstává, zda by si jich bez těchto detailů vůbec někdo všiml? 

Modelka v růžových šatech
Modelka v růžových šatech • Zdroj: profimedia / Supplied by AVALON.RED

Farfetch květované šaty Patou • Zdroj: Farfetch

Neurazí, nenadchne

Ačkoliv je Victoria Beckham považována za módní guru a k módě má určitě blíž než ke kvalitnímu zpěvu, její nová kolekce ničím neohromila. Spousta hnědé, která zapadla někde v překladu, působila mírně ponurým dojmem. Na její obhajobu lze říct, že se uznávaná designérka tentokrát inspirovala prostředím 70. let.

Jasným důkazem dobovosti jsou i tyto kalhoty z jemné růžové látky, které sice splňují kvalitu drahé a pohodlné značky, otázkou je, zda je tento kousek skutečně něčím, co ještě nemáte a nutně potřebujete ve svém šatníku? 

Modelka v růžových kalhotách
Modelka v růžových kalhotách • Zdroj: Profimedia

Zcela jistě sofistikovaná elegance s velmi moderním okrajem. Beckham navrhuje především velice ženskou módu, navíc dosažitelnou pro všechny a vždy dbá na to, aby celek působil něžně a elegantně.

Beckham byla zprvu kritizována za to, že jako ex-Spice Girl vstupuje na pole módního průmyslu. Od té doby však ušla velký kus cesty, od těsných šatů a ultra ženských sukní plynule přešla k osvobozujícím modelům. K současné kolekci se vyjádřila takto:

Modelka ve volných džínách
Modelka ve volných džínách • Zdroj: Profimedia

Zvonové džíny • Zdroj: Farfetch

„Nemám ráda jakoukoliv komplikovanost. Tu nahradím vždy nejrůznějšími barvami, ale celek musí působit jednoduše a nadčasově.”

Tento smysl pro nadčasovost přesně vystihuje to, co dělá její kolekce tak úspěšnými.

Tak trochu rybářské nazouváky

Přehlídka Rejiny Pyo začala hlasitým zvukem nastartovaného motoru a světlometem oslňujícím nejen přítomné fotografy. Sama návrhářka k tomu řekla:

"Je to výpověd o všem, co se děje v současném světě, ať už to byl Trump či koronavirová krize.”

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč, Praha 7

Volné kozačky, sukně ke kotníkům a mnoho dalšího, v čem se tvar těla poněkud ztratil do jednolité formy. Pyo tak představila velice střízlivou a udržitelnou módu, která však ničím neohromila. Udržitelnost protkala přehlídku od samých základů, kdy namísto oficiálních - papírových - pozvánek, bylo tentorkát pozvání každému poslánu emailem.

Kontroverzní prostředí a show však zcela neodpovídaly Pyině sbírce. Přinejmenším toto spojení nebylo vidět z první ruky. Kolekce byla propracovaná, silná, místy okouzlující. Modelky kráčely hrdě po molu a celá show byla jasným důkazem toho, že ne každá móda musí být líbivá, důležitá je kreativita. Nápad, neotřelost a sebedůvěra v sebe samu.

 

Valentina Lebová

Kristina Vacková

 

Nejen co, ale i jak nosit

Tento model je podle mně důkazem toho, že nezáleží nejen na tom, co si obléct, ale i jak. Vlastně kritizovat model jako celek je trochu troufalé, protože barevná decentní kombinace béžového kostýmu spolu černobílou halenkou je pěkná, stejně tak jako doplňky - brýle, kabelka, boty, ale hlavně knoflíky. Mám ráda nejednotnost a "vybočení z řady", a tuto funkci zde plní právě tyto různorodé knoflíky. Co je ale opravdu problém, je ohrnování, jež je v posledních letech tolik trendy.

Modelka v bílém kompletu
Modelka v bílém kompletu • Zdroj: Profimedia
Bílý komplet Tagliatore • Zdroj: Farfetch

Fajn, někdy se dají snést i ohrnuté rukávy saka či bundy, ale je lepší, když z nich už nic nevyčuhuje. Když jsem byla malá, moje super módní maminka, která utrácela v době komunismu peníze za Burdu a doma po nocích šila, aby se tak trochu vzepřela režimu, měla pro tenhle styl název - "pondělí přes úterý". Sáčko džínového looku, bez límce a lemu u krku, vypadá samo o sobě skvěle, a široké pohodlné kalhoty letos frčí. Proč je ale nenechat prostě splývat? Jedinou omluvou je, že v Londýně pořád prší, a asi by nevypadaly vábně ještě dříve, než byste přešla ulici. Takže model je ok, ale zamyslela bych se nad jeho prezentací.

Parkové mimikry

Vida, jde to! Kalhoty můžou volně splývat, i když tady jsou možná až moc dlouhé. Přidáme-li si navíc i fakt, že modelka bude mít určitě 180 centimetrů (nechtějte po mě přepočítávat na stopy), tak někdo jako já by si mohl nohavice ještě ovázat kolem krku a vytvořit tak dokonalý kokon, který by navíc barevně zcela zapadl do parku nebo ještě lépe džungle. Barevná kombinace je pěkná a decentní, protože zelená a hnědá spolu prostě ladí - to ví každý voják.

Modelka v zelených kalhotách
Modelka v zelených kalhotách • Zdroj: Profimedia
Zelené kalhoty Pinko • Zdroj: Farfetch

U doplňků bych se ale zastavila - modelka nevypadá, že by se chystala na vojnu, jde jednoznačně o městský styl, spíše bych se domnívala, že z nějakého cvičení utekla a kolem krku jí ještě zůstal utržený řetěz. Budiž jí ke cti, jak daleko doběhla, s takovou váhou! I když to není doplněk, i "pásek" od pláště zde má asi své místo - proč by byl jinak tak dlouhý? Možná jde o vodítko, které lze připevnit k obojku, ale nevím, jestli to byl návrhářům záměr. Prostě bych zkrátila kalhoty (nevyhrnovala bych je!), zkrátila "pásek" a zkrátila obojek. A to jsem film Postřižiny už dlouho neviděla! 

Pyžamová párty v opeře?

No, tak tady je konečně "o čem". Opravdu nevím, zdali se z tohoto kokonu může vylíhnout něco pěkného a ženského! Je to móda v pytli, navíc z pyžamového materiálu a s doplňky do divadla. Nevím ale, jestli z rekvizitárny, nebo na představení... Tenhle model je úplný úlet. Nejen že je naprosto nenositelný, a to kamkoli (možná doma, do postele, pokud sundáme pštrosí nákrčník a čepičku vysázenou drahokamy), ale ani při nejlepší vůli na něm nevidím nic hezkého. Kabátek od pyžama je nejspíš pelerína - proč ale ten stříbrný materiál, z kterého měly naše babičky umělé ubrusy na stoly na chalupě? Tohle je prostě přešlap londýnského mola.     

Modelka ve volném kabátu
Modelka ve volném kabátu • Zdroj: Profimedia

Královna temnoty křížená s gejšou

Jak se zdá, frčí volné modely, volné šaty a platformy tak vysoké, že pohodlně se na nich bude cítit jen gejša. Sama miluju maxišaty a volnou módu. Ale tady máme zase pytel. K němu navíc rukavice s ustřiženými prsty a opět večerní doplňky a "dekorace". Ačkoli by zimní šedá čelenka a k ní laděné prsťáky naznačovaly, že jde o model spíše zimní - nebo dobře, možná model londýnského léta - šaty, či plášť?, těžko říct, nás zase uvrhují do nejistoty. Široké balónové rukávy a balónový styl celého kostýmu už je trochu moc balonů najednou! Nechci ani domyslet větrné počasí... a odletu létající nad londýnskými ulicemi. Upnuté rukávy by jistě vypadaly lépe a daly by zbytku šatů lépe vyniknout.   

Modelka v černých šatech
Modelka v černých šatech • Zdroj: Profimedia

Decentní zdobení a kombinace černé a stříbrné je nádherná a evokuje zase japonské kostýmy gejš, čímž ladí se stylem bot, ale celkové vyznění tohoto modelu je prazvláštní, temné, ani večerní, ani zimní. Podle mě přešlap.  

Konečně nositelný model 

Tady osobně nemám co vytknout, naopak. Modelka má pro tento styl perfektní figuru. Ač jde o temný model, tmavě šedou dokonale ozvláštňuje pléd či šál, ve světlejší šedi kombinované s červenou. Zajímavá je i dvojí textura - zatímco vršek je tvořen drobnými čtverci a zajímavě řešen u krku "falešným uzlem", pruhovaní textura sukně modelku ještě protahuje. Oba nenápadné vzory se báječně doplňují. Nevím, zdali bych nezvolila jinou obuv, ale Praha není Londýn. Každopádně tenhle model je za mě jediným nositelným z vybraných. I když - ani tak - ničím extra nevybočuje.

Modelka v šedých dlouhých "světových" šatech
Modelka v šedých dlouhých "světových" šatech • Zdroj: profimedia / Supplied by AVALON.RED

I tak jsem ale ráda, že do Londýna jezdíme jen na přehlídky a tehdy, když si vymyslíme, že chceme mít v našem botníku třeba martensky s kopretinami. Protože, jak známo, v Londýně seženeme všechno. Decentnost Prahy, coby malého města v porovnání s britskou metropolí, nás drží módně trochu více při zemi. A to je, obzvláště pro nás, vzrůstem přízemní, jednoznačné plus! Co říkáte na londýnské týdny módy vy?

Kristina Vacková
Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m2

3 + KK 107 m², ter. 13 m²
20 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
11 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
55 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Praha 1

Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská

3 + KK 148 m², bal. 8 m²
97 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

Luxusní prvorepubliková vila na prodej v Praze

9 + 2 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 107m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 107m

3 + KK 107 m², ter. 10 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 116m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 116m

3 + KK 116 m², ter. 11 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2
Praha 2

Pronájem bytu Praha 2 - Vinohrady - 36m2

1 + KK 36 m², bal. 1 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks