Top hledané
Výsledky (0)

Pařížský týden módy uzavřela jedna z nejočekávanějších přehlídek - Louis Vuitton FW 18/19

Martina Šmalclová
14. března 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Speciální rubrika
Louis Vuitton FW 2018

Nádvoří Louvru proměnil Nicolas Ghesquière ve vesmírnou loď

Není tajemstvím, že má kreativní ředitel dámské sekce Nicolas Ghesquière zálibu ve sci-fi, vesmíru a futurismu. Ta se promítla jak do modelů dřívější kolekce SS18, tak i do aktuální show, kdy se přehlídkové molo na nádvoří Louvru proměnilo ve vesmírnou loď.

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Kolekce FW 18/19 se nese v duchu stylové a nositelné elegance

Jarní sbírka oslavovala a kladla důraz na francouzskou historii. Ta přetrvává také v kolekci podzimní, ale současně se k ní přidávají prvky přítomnosti a budoucnosti. Dochází k prolínání ér a luxusní kolekce FW 18/19 je tak hravým mixem stylů, který se nese v duchu stylové a nositelné elegance.

Zlaté a stříbrné aplikace dodávají modelům heavy metalový nádech

Louis Vuitton sympatickým způsobem odsunul logo LV stranou. Pokud je značka sama o sobě luxusní a úspěšná, zajisté ho nepotřebuje za každou cenu okázale vystavovat – tento krok vítáme! Příjemným zpestřením jsou také zlaté a stříbrné aplikace, které modelům dodávají heavy metalový nádech.

Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4

Podzimní kolekci dominuje tvíd

Pro svou kolekci FW 18/19 volil Louis Vuitton spíše temnější a neutrální barvy. Ojediněle lze ale pozorovat také výraznější odstíny – červenou, žlutou, oranžovou, fialovou zelenou nebo modrou. Materiály, které byly na přípravu kolekce použity, odpovídají sychravému podzimu. Nicolas Ghesquière sáhl po tvídu, vlně, kůži, ale také po hedvábí nebo krajce.

Kožené rukavice představil Louis Vuitton netradičně!

Které kousky si pro vás Louis Vuitton na podzim připravil? Luxusní kabelky, elegantní blejzry a kostýmy, kožené bundy a sukně, stylové halenky, vlněné kabáty, pohodlné oversized šaty nebo smyslné korzety. Louis Vuitton si také pohrál s představením luxusních kožených rukavic, které modelkám oblékl pouze na jednu ruku – plán vyšel, pozornost upoutána!

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Louis Vuitton na poli módy vede!

Louis Vuitton po nejnovější kolekci opět jasně potvrdil svoji vedoucí pozici na poli módy. Hned na první pohled je jasně vidět, že se zde nejedná pouze o nenápadný luxus, jako tomu je například u Hermès. Nicolas Ghesquière se nebál sáhnout i po extravagantnějších kouscích, a to je jenom dobře!

Strašně moc se mi líbí to klasické spojení námořnické modré s bílou a zlatou. Krásně je to vidět u modelu, kde má na sobě modelka delší modrou sukni se zlatými knoflíčky po stranách a něco mezi sakem a mikinou. A právě ta napůl mikina celý model povzdvihne o něco výš. Dokonalé zdobení ve formě zlato-stříbrných třásní a knoflíčků je STROP. Zkrátka, městská balada, která se hodí kamkoliv. Pokud člověk bude ve spěchu předbíhat frontičku v Bake Shopu, určitě nikdo nebude mít při pohledu na ty skvosty námitek!

Pak jsem se absolutně zamilovala do té kožené bundy, která svým koncem tak trochu připomíná sukýnku pro baleríny. I přes to, že je temně černá, působí něžně a nebezpečně sexy. Víte co vidím? Nespoutaný polibek v uzoučké Zlaté ulici u Anenského náměstí, kdy vám při něm muž přitáhne pásek o něco víc… JO!

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze