Top hledané
Výsledky (0)
Nicolas Ghesquiére rozpoutal vášeň odvážným novým stylem oblékání ve své kolekci jaro/léto 2018. Dokázal nečekané: propojil sportovní oblečení s kostýmovými skvosty z 18. století. Necháte se zlákat?

Nečekané kombinace v kolekci Louis Vuitton Jaro/Léto 2018

Mgr. Jana Höger
12. října 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Louis Vuitton kolekce jaro/léto 2018

„Pán Času“

Luis Vuitton a jeho nadcházející kolekce pro jarní a letní dny 2018 je především zvýrazněním francouzské historie: na jedné straně oslava 18. století a na té druhé 21. století. Kolekce si klade za cíl vytvořit celistvý vzhled s podtématem „přeskočit přes věky“.

Co můžeme očekávat?

Dechberoucí luxusní kabáty v bohatých kovových barvách spárované s hedvábnými boxerskými šortkami nebo zúženými kalhotami v lesklém vinylu. Téměř každý vzhled může být konečně dokreslen teniskami: neotřelý luxusní outfit! Formální nádhera bund s vysokým límcem je podtržena pruhovanými šaty nebo ojedinělými vršky. Častým vyskytujícím se prvkem a vše spojujícím motivem jsou hedvábné kalhoty, které nebude problém sladit s jinými kousky luxusního oblečení.

Anachronismus jako silný prvek

Anachronismus, jenž je v podstatě umístění nějaké věci, představy nebo jevu do jiné doby než té, kam skutečně patří, se zde povedl opravdu luxusně. Některé kusy považující se za „kostým“, vymykající se časovému rámci, se podařilo velice vkusně znovu začlenit do městského šatníku.

Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067
Činžovní dům na prodej, Praha 1 - 1067, Praha 1

3 x K – luxusní kabát, kalhoty a kabelka

Rozhodnete-li se pro knížecí květinový brokát s bohatou ruční výšivkou, jistě nebudete litovat. Tento mimořádný kus bude pravděpodobně nejdražší kabát, který si kdy koupíte, ale bude zato jediný, který budete kdy potřebovat. Tento pávový kus vyzdvihuje nejběžnější denní oděvy a je vhodný na každou příležitost.

Krátké hedvábné kraťásky ve stylu jogging mají pohodlný elastický pas a a stahovací šňůrku: vyberte si pastelovou modrou, růžovou nebo bílou.

A do třetice kabelka: je elegantní, minimalistická a zbavuje se jakékoli výzdoby. Je tak lineární, že vypadá téměř 2D. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze