Top hledané
Výsledky (0)
Osmý parfém z dílny Louis Vuitton oslavuje kouzlo prvních ranních paprsků. Vůni mandarinky, magnolie a jasmínu ukryl do flakónu, který nese název Le Jour Se Lève – Svítání.

Louis Vuitton uvede v březnu na trh nový parfém Le Jour Se Lève - Svítání

Martina Šmalclová
27. února 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní parfém Le Jour Se Lève

V roce 2016 vytvořil Jacques Cavallier Belletrud sedm unikátních vůní, kterými luxusní značka vstoupila na trh s parfémy. Z dílny dvorního skladatele vůní Louis Vuitton pochází i nový parfém Le Jour Se Lève, který oslavuje originalitu a optimismus. 

Parfém je osmým v pořadí
 Le Jour Se Lève
Mandarinka je hlavní složku parfému

Esence prvních slunečních paprsků nového dne je ukryta ve flakónu Svítání

Jacques Cavallier Belletrud se snažil zachytit přerod stínu v světlo a kouzlo prvních ranních paprsků ukryl do flakónu Svítání. Pro každého, kdo se vydává za dobrodružstvím nového dne, je první ranní slunce přívalem energie. Sluneční paprsky propichují tmu a slibují něco nového. Právě tento moment počátku nové cesty se stal pro parfuméra klíčovým.

Složkami luxusního parfému se staly mandarinky, sambácký jasmín nebo černý rybíz

Jednou z hlavních složek luxusního parfému se stala mandarinka a parfumér sdělil proč.

„Mandarinka je úžasný citrus, protože z dužiny přímo prýští optimismus, kůra je svěže nahořklá a květ mandarinkovníku má velmi květinovou vůni. Na rozdíl od jiných citrusů, mandarinka není spojována s kolínskou.“

Dalšími složkami vůně se staly sambácký jasmín, plátky magnolie, po meruňkách vonící osmanthus či černý rybíz.

Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha
Pronájem luxusního bytu 3+kk Pařížská, Praha, Praha 1

Během cestování sáhněte po praktické sadě

Flakóny luxusní kolekce Les Parfums nejsou něco, co po použití vyhodíte do koše. Stačí je přinést do některého z obchodů s pafémovou fontánou, vyvinutou speciálně pro tyto účely a doplnit.Chystáte se na cesty? Sáhněte po praktickém balení, které obsahuje 7,5ml cestovní flakón a čtyři náhradní náplně.

Luxusní parfém Le Jour Se Lève bude k dostání ve vybraných obchodech a na louisvuitton.com od 15. března a pořídíte ho od 210€.  

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze