Top hledané
Výsledky (0)
Kuba, Řím, Route 66 a naše hlavní město Praha – to jsou nové luxusní cestovatelské knihy módního domu Louis Vuitton!

Mezi 4 novými svazky Louis Vuitton Travel Book je i naše PRAHA!

Dominika Žejdl
04. května 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

S jarem 2018 přišly do módního domu Louis Vuitton kromě aktuálních kolekcí i nové cestovatelské knihy Travel Book: čtyři svazky zasvěcené čtyřem exkluzivním destinacím v podání čtyř umělců. 

Čínský umělec Li Kunwu ztvárňuje svým prolifickým a vášnivým stylem Kubu; Rus Pavel Peperstein zobrazuje Prahu plnou barevných ikon, poezie a romantismu; Američan Miles Hyman vykresluje živou metropoli Řím; a Švýcar Thomas Ott křižuje Route 66 a vypráví její syrový a temný příběh. Která kniha z luxusní edice zaujme vás?

Knihy, které vypráví neskutečné příběhy z cest

Na stránkách luxusních cestovatelských knih naleznete ilustrace slavných umělců i začínajících a talentovaných výtvarníků, kteří vyprávějí příběhy měst a zemí, které navštívili. A takový příběh chcete číst a možná i zažít!

V každé knize se tak dozvíte  zajímavosti o architektuře i místních lidech. Edice Travel Book navazuje na úspěšnou edici Louis Vuitton Carnets de Voyage, které téměř dvacet let nabízela dobrodružství a zážitky viděné optikou několika výjimečných ilustrátorů a akvarelistů. 

Nový, moderní pohled na cestování

Luxusní knihy se zaměřují se na odlehlá a divoká místa, stejně jako na města, která nikdy nespí. Každý umělec dostal zadání zpracovat místo, kde nikdy předtím nebyl. Dostává se do konfrontace s neznámem, které ho stimuluje k objevování. Tam, kde to neznáme, máme tendenci vnímat vše ostřeji a rádi se necháme překvapit něčím novým. Umělci jdou za hranice obrazu. Zpodobněné tvůrčí světy jsou velmi rozmanité – na svých cestách umělci zavítali do různých koutů světa a měli zcela volnou ruku při výběru média.

Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2
Prodej rodinného domu, Praha 6 – 296m2, Praha 6

Luxusní kresby, koláže, moderní umění, ale i komiks

Edice nových knih nadchne vášnivé cestovatele, kteří milují jiný pohled na věc. Nám se líbí, že je zde i naše krásná Praha, která má rozhodně co ukázat. Kniha je plná krásných kreseb, koláží, ale také zajímavých komiksů, které stojí za to vidět. Limitovaná edice 30 kusů každého z nových titulů bude očíslovaná a s podpisem autora ke koupi ve vybraných obchodech Louis Vuitton. Co je asi napsáno v knize o Praze?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze