Top hledané
Výsledky (0)
Říká se o něm, že je drzý a svými kolekcemi rád provokuje. Opravdu je tomu tak?

Provokativní Lukáš Krnáč na MBPFW ukázal, že se extravagance nebojí

Martina Šmalclová
26. března 2019
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty čtení
Speciální rubrika
Lukáš Krnáč FW19

Mladý a neklidný

Lukáš Krnáč je mladý slovenský designér, který se nevyhýbá barvám a pestré škále materiálů. Že se nebojí experimentování, znovu potvrdil na MBPFW, kde uvedl nejnovější kolekci FW19. Pojďte se s námi zblízka podívat na tvorbu absolventa animované tvorby a studenta Ateliéru designu oděvu na UTB ve Zlíně, který má talentu na rozdávání! 

Vyberte si a srovnejte názory proti proudu:
Klikněte zde
Martina Šmalclová
módní redaktorka
Klikněte zde
Ornella Koktová
modelka
Móda proti proudu

Názor PROTI PROUDU: Martina Šmalclová

Raperka Sharlota znovu v roli modelky

Podobně jako tomu bylo při poslední přehlídce Lukáše Krnáče, i tentokrát se na mole objevila extravagantní raperka Sharlota. Po mole kráčela sebevědomě, jak je ostatně jejím dobrým zvykem. Bude Sharlota snad novou múzou provokativního designéra? Do konceptu jeho tvorby by zapadla dokonale. 

S holografickými modely a kostkou to vyhrajete

Z nové kolekce Lukáše Krnáče si vyberou nejen dámy, ale také pánové. Tedy spíš mladí muži – právě na tuto cílovou skupinu své odvážné modely designér směřuje. Jaké prvky luxusní FW19 vévodí? Dominantním znakem je kostka a holografická stříbrná, kterou najdete zkrátka všude.

Hospodářská zvířata na molo

Na šatech, šortkách, kabátech, šálách, bundách, podprsenkách, sukních… Aplikujte trendy prvky nadcházejícího podzimu do svých outfitů v jakékoliv podobě to bude možné. Přidáte-li prvek hospodářského zvířátka, máte vyhráno dvojnásob! Designér se totiž rozhodl využít roztomilosti prasat a koz a jejich podobizny vtipně aplikoval na rozsáhlou část své luxusní podzimní kolekce.

Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 8
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 8, Praha 8

Favorit Luxury Prague Life

Z tvorby Lukáše Krnáče jde cítit drive a chuť vymanit se ze světa všedních a klasických modelů. Máme-li ale najít svého TOP favorita FW19, přeci jen zabrousíme do lehké klasiky. Luxusní modré šaty z lesklého hedvábí zdobené něžnými květinami, jsou na poměry Lukáše Krnáče minimalistickou záležitostí, v našich očích ale naprosto brilantním počinem! 

Martina Šmalclová

Názor PROTI PROUDU: Ornella Koktová

Jedna z nejlepších prezentací na MBPFW 2019 je bezesporu přehlídka Lukáše Krnáče!

Jako jeden z mála je prostě osobitý a nebojí se jít proti proudu. Pestrobarevné paruky a pruhované obličeje? Když s tím umíte zacházet s citem, jde z toho vykouzlit šik punk elegance!

Mým naprostým favoritem jsou šaty připomínající hedvábné mléčné sklo. Éteričnost okořeněná rudou revoltou, kterou korunují mini čuníci na brašně kolem pasu. Výsledek? Nemůžu se na to přestat dívat pořád a pořád dokola!

Pak se mi taky hodně líbí modro-bílé šaty zdobené simple geometrickými kostkami. K tomu obyčejná basic červená šála a máme tu sladké retro, které pořád funguje. Jediné, co se mi na tom nelíbí, jsou pantofle s ponožkami… 

Ornella Koktová
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze