Top hledané
Výsledky (0)
Milujete pocit, zachytit neopakovatelný okamžik? Zároveň chcete držet v ruce pořádnou luxusní „mašinu“? Zde máte jeden tip. Exkluzivní fotoaparát značky NIKON od firmy BRIKK.

Fotoaparát Lux Nikon Kit: fotky za 1,5 milionu korun!

Mgr. Jana Höger
21. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Fotoaparát Lux Nikon Kit

Zlato všude, kam se podíváte

Losangeleský výrobce luxusních lifestylových doplňků soustřeďuje svou činnost na výjimečné věci a přidává jim na půvabu. Možná se vám vybaví nádherné obaly na iPhone 7, nebo Apple Watch 2, nebo speciální sluchátka. U všech zmíněných věcí dominuje zlato. Troufneme si říci, že je to i do jisté míry filosofií firmy: moderní design v podobě lesklých, zlatých detailů.

Optika ukrytá pod rejnočí kůži

Luxusní záležitost v podobě fotoaparátu Lux Nikon obsahuje části z prvotřídního 24K zlata. Tloušťka zlacení se pohybuje v rozmezí 4 až 5 mikronů. Trvalo téměř rok, než byl dokončen výzkum i vývoj a než zrcadlovka dostala svou konečnou podobu.

Tělo samotného fotoaparátu je potaženo luxusní kůži z rejnoka se zlatými doplňky. Tato kůže byla zvláště vybrána pro svou trvanlivost, texturovaný povrch a černou barvu, která v dokonalém půvabu kontrastuje se zlatem.

Pod tímto luxusem je ukrytá neméně kvalitní optika, ale nelze přehlédnout, že typový štítek Nikon je odstraněn a nahrazen zlatou deskou, která nese logo BRIKK.

Byt na prodej Staré Město Praha 1- 98m
Byt na prodej Staré Město Praha 1- 98m, Praha 1

Počet kusů omezen

Lux Nikon sada obsahuje veškeré originální příslušenství: dobíjecí baterii, rychlou nabíječku, USB kabel, gumovou očnici, řemínek, okulár, krytku těla, software,objektiv Nikkor 14-24 f / 2.8 s předním víčkem a roční záruku značky BRIKK.

Tyto přístroje byly vyrobeny v limitovaném počtu pouhých 77 kusů. Vše je zabaleno do exkluzivního pouzdra připomínajícího kufřík. Tento jedinečný kus si můžete pořídit za 57 995 USD.

Myslíte si, že by to mohl být váš fotoaparát snů?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
BRIKK
United States 106.5 Judge John Aiso Street Los Angeles, CA 90012
+1.855.552.7455