Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní fotografie, které provokují, jsou sexy a vzbuzují emoce. Jejich autor Philippe Shangti poukazuje na nedokonalosti a aktuální hrozby našeho současného světa.

Luxus, drogy a zánik světa.

Eva Ledecká
20. června 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Předávkování luxusem

V roce 2006 se mladý model s hlavou plnou jedinečných projektů přestěhoval z rodného Toulouse do Saint-Tropez, města všech excesů. Právě tady jeho vždy bujará představivost získala své pevné obrysy.

Luxusní restaurace a noci plné bizarních večírků

Seznámil se s Josephem Geenenem, majitelem mnoha restaurací a barů v Saint-Tropez. Navzdory své touze vytvářet značku oblečení, byl Philippe Shangti sveden myšlenkou Josepha vytvořit novou restauraci v St Tropez. Tak se zrodil legendární a jedinečný podnik "The Quai", který se nachází v přístavní oblasti tohoto mýtického místa.

Philippe vkládá veškerou svou energii a talent do služeb slavných nocí Saint-Tropez, které nabízejí bláznivé party. Je to právě svět noci, jeho hráči a jejich excesy, co inspiruje Philippa k použití své kreativity a talentu, který ho vede na druhou stranu objektivu. Nekonformní restauraci zdobí luxusní fotografie pořízené jeho rukou.

Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m
Luxusní byt na prodej na Praze 8 - 116m, Praha 8

Fotografie, které tvrdě odhalují pravdu současného světa

Philippe Shangti vytváří provokativní fotografie, které vedou k objevení dalšího pohledu na realitu našeho života. Své publikum nešetří a ačkoli jsou některá jeho díla poměrně smutná a bez "jemnosti", umělecké pocity a talent, který z nich doslova čiší, jsou konstantní a na první pohled rozpoznatelné.

Znečištění, prostituce, drogy, předávkování luxusem

Philippe Shangti se nebojí kontroverzních témat a snaží se odbourat veškerá tabu. Jeho luxusní fotografie se nevyhnuly tématům, jako jsou drogy, prostituce, ničení planety nebo nezdravá přemíra luxusu.

No Pollution Here 2017

Letošní rok představil aktuální kolekci fotografií nazvanou No Pollution Here, která poukazuje na naléhavost situace a soustředí se na to, jak by mohla vypadat naše budoucnost, pokud se nebudeme snažit něco velmi rychle udělat.

Planetě Zemi odbíjí poslední hodiny, ženy na fotografii jsou posledními pamětnicemi tohoto apokalyptického světa, které se z posledních sil snaží udržet při životě... Více v naší galerii.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze