Top hledané
Výsledky (0)
Jste-li zastáncem starých časů a milujete prvorepublikovou atmosféru, vdejte se s námi do luxusního Letohrádku svatý Vojtěch v romantické Vysočině.

Luxus hotýlku první republiky zažijete v Letohrádku sv. Vojtěcha

Eva Ledecká
20. října 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Letohrádek sv. Vojtěch, noční pohled

Letohrádek sv. Vojtěch leží v překrásné přírodě Vysočiny poblíž města Počátky. Patří k němu rozlehlý luxusní pozemek s rybníky, zahradními altánky i tenisovými kurty. Kdokoliv sem zajede, ocitne se rázem v noblesní a sofistikované době první republiky.

Díky rekonstrukci získává letohrádek původní podobu

Letohrádek i pozemky odjakživa patřily rodině Smrčkových. V roce 2008 ho od posledních dědiček odkoupil současný majitel. Zámeček a později letní sídlo Viléma Smrčky byl přejmenován na Letohrádek sv. Vojtěcha, neboť k němu vede jedno z ramen léčivého pramene.

Letohrádek, původně letní sídlo, byl velmi zchátralém stavu. Postupně se rekonstruuje do takové podoby, aby vypadal jako původní stavba. Hotýlek se těší velké oblibě a to díky hlubokému citu, který zde panuje jak k přírodě, tak k tradicím.

Byty Janáčkovo nábřeží 211m
Byty Janáčkovo nábřeží 211m, Praha 5

Apartmány a pokoje se nesou v duchu významných osobností

Pro veřejnost je otevřen od roku 2014 a láká své hosty na uklidňující atmosféru a unikátní luxusní ubytování. V tomto útulném hotýlku se o své hosty starají komorné a to s vysokou úctou. Hosté si mohou vybrat ze 4 luxusních apartánů a 7 pokojů.

A nejsou to jen tak obyčejné pokoje a apartmány. Nesou jména prvorepublikových osobností, čímž získávají na výjimečnosti. Můžete pobývat v apartmánu Adina Mandlová, který má 2 balkóny a výhled na krásný park s fontánou a vodotryskem. Tento apartmán je jako stvořený pro líbánky.

Extravagantní pokoj Jan Werich pro změnu jistě ocení pánové. Je vyzdoben v rytířském stylu a černobílá koupelna je zkrátka designový skvost.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze