Top hledané
Výsledky (0)
Naše peněženky teď asi zapláčou... Ale naše srdce budou jásat!

Luxus na dosah ruky! Louboutin otevřel svůj první butik v Praze

Dominika Žejdl
09. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Luxusní boty na dosah ruky

Konečně je tu to, na co už několik let čekáme. V Praze mezi ulicemi Široká a Pařížská se otevřel první český butik Christiana Louboutina! A my už nemusíme pro ty jeho vražedně vysoké luxusní boty létat do zahraničí.

Alespoň jedny páry luxusních bot od Christiana Louboutina.. To je snem snad každé ženy. A nyní je to tak snadné! Mnozí muži teď možná naříkají, protože moc dobře vědí, kam je jejich drahé polovičky brzy poženou. 

Butik se nese v etnickém a orientálním stylu

Protože vkus designéra luxusních módních střevíčků je velmi vytříbený, o čemž hovoří jeho módní kousky, i jeho butik se nese v jedinečném designu. Praha tak přivítala ve svém secesním domě na ulici Široká 97/11, na Starém Městě klasicismus skloubený s orientalismem. O celý návrh se postaral uznávaný architekt Tarek Shamma, který do domu u Pařížské ulice přinesl prvky Orientu. Dámská část představuje krásné a pestobarevné prostředí a pánská se pro změnu nese v tlumené příjemné atmosféře. 

Nakupování je radost už jen díky jedinečnému designu 

V butiku naleznete ikonické znaky módního domu, jako jsou oblouky, výklenky, podlahu pokrytou červeným kobercem a směsici tkanin a nových materiálů, které jsou typické pro všechny kolekce této originální značky. Všude kolem sebe vidíte nádherné luxusní boty a kabelky, které se na vás usmívají z poliček a vitrín. 

Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1

Boty s luxusní červenou podrážkou už můžete mít za pár minut

Už se jistě nemůžete dočkat, až butik navštívíte a svůj botník vybavíte novým párem bot. V butiku naleznete nejnovější kolekce Christina Louboutina, takže ženy se mohou těšit na luxusní hravé a extravagantní kabelky, tenisky, lodičky, sandálky, kozačky a další doplňky a muži na jedinečné pánské kousky.

Mezi nejnovější kousky patří party kolekce, která je jako svořená na vánoční večírky, silvestrovské party a jiné bujaré oslavy. Lodičky s rozkošnými mašličkami nebo zdobené třpytivými krystaly jsou pro tyto akce jako stvořené. U pánů zase neopak vládne kombinace černé a zlaté. 

A pokud hledáte nějaký vánoční tip, tak pro vás jeden máme. V butiku se nachází i kolekce Jaro/léto 19, co takhle si nějaký pár nadělit pod stromeček?

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Christian Louboutin
Piazza San Lorenzo in Lucina, 22 00186 Roma Italy