Luxus na vlnách: Hvězdy a boháči, kteří dávají přednost moři před pevninou

Podlehněte volání dálek a touze po dobrodružství. Na kolik vyjde pronájem nejexkluzivnějších jachet?
10. listopadu 2021
 
Hlavní stránka Nové články

Zasněte se společně s námi. Nebylo by špatné vlastnit nebo aspoň si zapůjčit přepychovou jachtu a prozkoumat svět křížem krážem. Brázdit průzračnými vodami, ale zároveň si užít koktejl složený z adrenalinu, designových vymožeností a nekonečného relaxu. Zjistili jsme pro vás, za kolik se jedny z nekrásnějších jachet dají pořídit, i to, jaké celebrity podlehly této vášni! Vzhůru na palubu, vyplouváme!

Ben Affleck a Jennifer Lopez

K luxusu jednoznačně patří prvotřídní jachty. Tyto stojí za vaši pozornost!

Někdo dává přednost horám s dechberoucím výhledem ze závratných výšek, někdo se „drží při zemi“ a zamiloval si moře. Ať už je to tak či onak, každý si zaslouží řádný odpočinek. O tom ví své mnohé známé osobnosti, které rády opouštějí všudypřítomný hluk či nadměrný zájem médií. Jedna z možností, jak utéct, je pronajmout si luxusní loď.

Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5

V září tohoto roku byla spatřena hudební ikona Beyonce společně se svou rodinou na palubě nejdražší jachty k pronájmu Flying Fox od německé společnosti Lürsenn. Plavidlo se chlubí 11 kajutami nabitými přepychem až k prasknutí, 12 metrovým bazénem, lázněmi navrženými přes dvě patra. Týdenní sazba začíná na neuvěřitelných 77 130 000 korunách.

Zpěvačka Beyonce
Zpěvačka Beyonce • Zdroj: profimedia
Jachta Flying Fox, kterou si pronajala Beyonce
Jachta Flying Fox, kterou si pronajala Beyonce • Zdroj: S laskavým svolením: Lursenn

Paris Hilton dala přednost katamaránu. Letošní dovolenou strávila se svým budoucím manželem Carterem Reumem na nové lodi společnosti Sunreef Octtone 80. Nadšení budete z interiéru v tlumených odstínech vkusně doplněných o zářivé doplňky i z výhledu skrze panoramatická okna. Na lodi nechybí ani vodní hračky, jako jsou vodní skútr, wakeboard i podvodní skútr. Pronajmutí této vodní krásky se pohybuje okolo 1 773 990 korun za týden.

Paris Hilton
Paris Hilton • Zdroj: profimedia
Jachta Sunreef Octtone 80, svezla Paris Hilton
Jachta Sunreef Octtone 80, svezla Paris Hilton • Zdroj: S laskavým svolením: Sunreef yachts

Letošní 52. narozeniny oslavila hvězda hudebního světa Jennifer Lopez opravdu velkolepě. Na palubu lodi Valerie společnosti Lürsenn neváhal vstoupit její přítel Ben Affleck. Hosté měli možnost přiletět helikoptérou, dále si užívat plnými doušky bazén, wellness nebo koktejlový bar. Tato loď se dá zakoupit za 2 828 100 000 korun. 

Jachta Valerie v celé své kráse
Jachta Valerie v celé své kráse • Zdroj: profimedia
Ložnice na jachtě Valerie, Ben Affleck a Jennifer Lopez
Ložnice na jachtě Valerie, Ben Affleck a Jennifer Lopez • Zdroj: profimedia
Ben Affleck a Jennofer Lopez
Ben Affleck a Jennofer Lopez • Zdroj: profimedia

Americkou basketbalovou hvězdu Michaela Jordana měla na palubě jachta zvaná O´Pari, Golden Yacht. Jachta může ubytovat 12 lidí ve svých 14 prvotřídních kajutách. Hosté si mohou užívat finskou saunu, lázně hammam, terasu s venkovním plátnem pro filmové večery i DJ stánek. Třešničkou na dortu už je jen přistávající plocha pro vrtulníky. Týdenní pronájem startuje na částce 25 710 000 korun.

Michael Jordan
Michael Jordan • Zdroj: profimedia

Komu se lodě dostaly pod kůži z řad českých osobností?

Tomuto pocitu zkrátka málokdo odolá. Vzduch, který vám cuchá vlasy, perete se s vlnami dokazujíce si svoji mocnou silu a vítězství, do značné míry hrdinství... Jste opravdový mořský vlk. To je jen střípek toho, proč lidé milují jachting.

„Kdyby krása měla zvuk, byl by to zvuk oceánu,“

 řekla Veronica Rossi. A jak jsou na tom české osobnosti? Dozvíte se, kdo neodmítl volání širých vod, a byl navždy ztracen.

„Loď je můj vlastní ostrůvek v moři“,

říká herec a jachtař Václav Vydra. Těmito krásnými slovy vyjádřil, jaký zaujímá postoj k moři a lodím. Herec má řadu zkušeností, plachtí okolo 30 let. Dělal si kapitánský kurz spolu se svou ženou Janou Bouškovou. Nejčastěji navštěvují Chorvatsko, Řecko a Španělsko.

Václav Vydra a Jana Boušková
Václav Vydra a Jana Boušková • Zdroj: profimedia

Brněnský podnikatel, český milionář, který začínal s málem a dnes vlastní hotely, benzinové pumpy, nákladní automobily i parkoviště, Josef Jereš, se může také pochlubit luxusní jachtou LizMary, na níž nedá dopustit.

Vzrůstající trend v ČR: Zájem o pronajmutí jachet stále roste

Prožít nevšední zážitky spojené s mořem láká stále více lidí. I když s nástupem Covidu u mnohých touha cestovat opadla. Nicméně letošní rok je ve znamení výzvy a obnovení cestovního ruchu. To nám potvrdil i Matěj Novák z Yacht Clubu Praha.

„Pokud se bavíme o roce 2021, tak zde již nárůst poptávky byl, a to cca 10%, a to především v druhé půli sezóny.“

To také potvrzují slova Igora Piňose, který dodává:

„Po odeznění opatření pozorujeme trvalý a mimořádný skokový vzrůst objednávek.

Známý jachtař, mořeplavec oddaný moři tělem i duší, nám také potvrdil a sdělil, že se jachtingu stále daří a zájem je velký:

„V čase lockdownů jsme měli loď plnou, protože lidi toužili na chvíli uniknout ze skličující atmosféry doma a nadýchat se svěžího mořského vzduchu. V období mezi lockdowny se odvážilo cestovat větší množství lidí, a tak i v tomto čase jsme měli plno.“

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy

Která místa si český národ zamiloval? 

Bohužel naše krásná země nedisponuje mořem, a právě proto si chceme plnit své sny. Obecně platí, že nejčastější volenou destinací je Chorvatsko, Řecko a Itálie.

"Pozadu ale nezůstávají ani exotické dálky, jako jsou Thajsko, Seychely či Karibik. Mnozí tyto destinace volí právě v zimních měsících“,

vysvětluje Igor Piňos za svou společnost Piňos Yacht. S jejich jachtařskou společností se můžete ocitnout na námořních jachtách - plachetních, které si vedou klienti sami, nebo s najatým kapitánem. Cena je od 1 tisíce do 8 až 10 tisíc EUR za týden dle ročního období, velikosti a stáří lodě, a dále se cenový horizont odvíjí i od destinace. Své klienty sami připravují v kurzech k získání kapitánského průkazu.

Piňos Yacht
Piňos Yacht • Zdroj: S laskovým svoleném: Piňos yacht

„Pro nás však zůstává srdeční záležitostí Chorvatsko a považujeme jej za jednu z nejkrásnějších jachtařských destinací na světě. Nicméně v zimním období vysíláme naše jachtaře do exotických destinací, jako jsou Seychely, Karibik, Thajsko anebo Kanárské ostrovy,“

dokládá na adresu Yacht Clubu Matěj Novák. Jsou jednou z mála českých společností, která se nezaměřuje pouze na zprostředkování lodí jiných charterových společností, ale pronajímá přímo svou vlastní flotilu lodí, kotvící v chorvatském Šibeniku. Jejich flotila má v současnosti osm lodí nejrůznějších délek a výbav. Nejluxusnější loď ve flotile je bezesporu plachetnice z francouzské loděnice Benetau, konkrétně typ Oceanis 51.1., kterou budete obdivovat s otevřenými ústy. Tato loď měří 16 metrů na délku a je schopna ubytovat až dvanáct hostů v šesti prostorných kajutách.

Yacht club
Yacht club • Zdroj: S laskavým svolením: yachtclub

Dáváte přednost klidnějšímu typu dovolené nebo jdete vstříc vzrušujícím zážitkům? Možná s sebou rok 2022 přinese nový vítr a potřebnou změnu.

„Nejsme pozváni k projížďce po rybníku s náhradními pádly, opravdu ne a jsem si tím jist. Jsme pozváni se štíhlou plachetnicí daleko na oceán.“ Marek Vácha

Zdroje: boatinternational.com, charterworld.com, yachting.com, yachtclub.cz, pinos-yacht.cz, sunreef-yachts, lurssen.com, jirizindulka.com, ceskenoviny.cz

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (0)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger
Luxusní bydlení Praha
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Okolí Prahy

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ

7 + 1 423 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m
Praha 5

Luxusní vila na prodej, Praha 5 - 471m

8 + 1 471 m²
55 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6 - 590

590 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - 51m

2 + KK 51 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem
Praha 1

Luxusní byt na prodej s terasou a výhledem

4 + KK 245 m², ter. 28 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Praha 4

Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m

3 + KK 106 m², ter. 14 m²
14 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852
Okolí Prahy

Dům u jezera s tenisovým kurtem - pozemek 2852

7 + KK 225 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Praha 5

Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m

4 + KK 232 m², ter. 38 m²
24 990 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej luxusního bytu 5+kk Praha 7 - Bubeneč

5 + KK 162 m², bal. 10 m²
29 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Prodej luxusního bytu, Praha 1 - Nové Město

3 + 1 123 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m
Praha 10

Prodej luxusního bytu, Praha 10 - 131m

4 + KK 131 m², ter. 20 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Praha 5

Luxusní byt na prodej Praha - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
52 000 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Praha 6

Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m

4 + KK 119 m², ter. 9 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Okolí Prahy

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m

7 + KK 420 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Byt se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč
Praha 6

Mezonetový byt na prodej - Praha 6 - Bubeneč

3 + KK 126 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí
Praha 6

Luxusní vila na prodej v Šáreckém údolí

7 + 2 440 m², bal. 5 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6
Praha 6

Luxusní rodinná vila na pronájem - Praha 6

5 + 1 267 m², bal. 12 m², ter. 12 m²
110 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m
Praha 7

Prostorný byt 4+kk v Troji - 163m

4 + KK 163 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 76m

3 + KK 48 m²
37 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt Smetanovo nábřeží 191m
Praha 1

Byt Smetanovo nábřeží 191m

4 + KK 191 m², bal. 3 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč
Praha 7

Prodej kanceláře se zahradou Praha 7 - Bubeneč

4 + KK 111 m²
23 900 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

Luxusní byt 3+kk v Tróji - 111m

3 + KK 121 m², bal. 10 m²
48 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2
Praha 6

Pronájem luxusní vily Praha 6 - 201m2

3 + KK 201 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město
Praha 1

Pronájem bytu Praha 1 - Nové Město

2 + KK 121 m², ter. 50 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké
Praha 6

Pronájem rodinného domu, Praha 6 - Šárecké

5 + KK 285 m²
95 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse s terasou Troja 310m
Praha 7

Luxusní penthouse s terasou Troja 310m

6 + KK 310 m², ter. 12 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Prodej luxusního bytu, Troja - 113m
Praha 7

Prodej luxusního bytu, Troja - 113m

3 + KK 113 m², ter. 8 m²
19 500 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m
Praha 1

Byt na prodej, Praha 1 - Nové Město - 67m

2 + 1 67 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Praha 3

Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190

2 + KK 190 m², bal. 5 m², ter. 50 m²
57 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2
Praha 3

Luxusní byt na pronájem na Praze 3 -182m2

4 + KK 289 m², ter. 107 m²
85 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m
Praha 7

Prodej bytu 3+kk - Praha 7,85m

3 + KK 85 m², bal. 4 m²
15 452 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2
Praha 1

Luxusní byt na pronájem na Malé Straně- 105m2

2 + 1 108 m², ter. 14 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Praha 1

Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m

5 + KK 217 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky
Praha 4

Bytový dům na prodej - Praha 4 - Hodkovičky

7 + KK 453 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč
Praha 6

Luxusní vila na prodej na Praze 6-Bubeneč

12 + 2 1044 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m
Praha 1

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 - 24m

1 + KK 24 m²
29 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 280

Atypický 280 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70
Praha 8

Obchodní prostory k pronájmu, Praha 8 - 70

Atypický 70 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519
Praha 8

Restaurace k pronájmu, Praha 8 - 519

Atypický 721 m², ter. 202 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 446

Atypický 446 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 332

Atypický 332 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 361

Atypický 361 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 483

Atypický 483 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 249

Atypický 249 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490
Praha 8

Moderní kanceláře k pronájmu, Praha 8 - 490

Atypický 490 m²
cena na vyžádání
Zobrazit nemovitost
Byt na pronájem Praha 1 - 105m
Praha 1

Byt na pronájem Praha 1 - 105m

3 + 1 105 m²
40 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m
Praha 5

Luxusní byt na pronájem Praha 5 - 320m

5 + KK 320 m², bal. 4 m², ter. 38 m²
140 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad
Praha 2

Luxusní byt k pronájmu s výhledem na Vyšehrad

3 + KK 105 m², bal. 5 m²
38 000 Kč
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m
Praha 6

Luxusní penthouse na prodej, Praha 6 - 226m

6 + KK 226 m², ter. 38 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m
Okolí Prahy

Luxusní vila na prodej Praha východ -1406m

5 + KK 298 m², ter. 31 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m
Praha 6

Luxusní byt na prodej - Praha 6 - 426m

5 + KK 426 m², ter. 250 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha
Praha 6

Luxusní vila na prodej 620 m2 - Praha

Atypický 620 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m
Praha 1

Luxusní penthaus na Praze 1 - 226m

4 + 1 226 m², bal. 7 m², ter. 24 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m
Praha 10

Byt s terasou na pronájem Praha 10 - 73m

2 + KK 73 m², ter. 14 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m
Praha 8

Luxusní byt se zahradou na Praze 8 - 346m

4 + KK 146 m², ter. 27 m²
Reserved
Zobrazit nemovitost
Supermakléřky - realitní komiks
Epizoda 3

Bez Realitky

Otevřít komiks
Epizoda 24

Židovské město

Otevřít komiks
Epizoda 16

Realitní timing

Otevřít komiks
Epizoda 27

Home Staging

Otevřít komiks
Epizoda 11

100% Hypotéka

Otevřít komiks
Epizoda 0

Začít od nuly

Otevřít komiks
Epizoda 5

Byt za Miliardu

Otevřít komiks
Epizoda 23

České tsunami

Otevřít komiks
Epizoda 12

Dovolená

Otevřít komiks
Epizoda 13

Byt v Pařížské

Otevřít komiks
Epizoda 25

Chinatown

Otevřít komiks
Epizoda 20

Dřevomorka

Otevřít komiks
Epizoda 21

Realitní mejdan

Otevřít komiks
Epizoda 18

Ztráta paměti

Otevřít komiks
Epizoda 1

Opičárna

Otevřít komiks
Epizoda 4

Milí Sousedé

Otevřít komiks
Epizoda 2

Snadné prachy

Otevřít komiks
Epizoda 8

Tráva

Otevřít komiks
Epizoda 19

Nábor nemovitosti

Otevřít komiks
Epizoda 7

Ryze Česká Realitka

Otevřít komiks
Epizoda 29

GDPR

Otevřít komiks
Epizoda 6

Neplatíte provizi

Otevřít komiks
Epizoda 26

Bez kupujícího

Otevřít komiks
Epizoda 9

B Tower

Otevřít komiks
Epizoda 28

1+1

Otevřít komiks
Epizoda 14

Bez Developera

Otevřít komiks
Epizoda 10

Černá díra

Otevřít komiks
Epizoda 15

Byt pro celebritu

Otevřít komiks
Epizoda 17

Bez Realitky 2

Otevřít komiks
Epizoda 22

Realitní TANGO

Otevřít komiks