Top hledané
Výsledky (0)
Občas neuškodí povolit uzdu své fantazii a pořídit dětem dárky, které budou zbožňovat. Zde máte naši inspiraci, připravte si ale trochu větší sumy peněz!

Když luxus patří dětem. Ty nejúchvatnější dárky mohou stát i 700 000 Kč!

Mgr. Jana Höger
07. prosince 2018
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Vánoční luxus pro děti

Dětský sen. Dům pro panenky jako skutečný - Walton Park Dolls House

Walton Park Dolls House je perfektní dům lišící se od skutečného domu pouze svou velikostí. Jeden z nejlepších londýnských domečků naleznete na adrese „Walton Park“. O luxusní design se postarala Lucinda Croft s ikonou interiérů Ninou Campbell. Má skutečný mramorový vchod, podlahové parkety a kromě nábytku a také rodinných příslušníků slušné technické vybavení: osvětlení na dálkové ovládání.

Orientační cena: 700 000 Kč

Africká krása - obří žirafa

Dětští milovníci zvířátek určitě ocení tuto nádhernou žirafu. Je vysoká 165 cm a vypadá skoro jako živá. Stačí jen říci: "Pojďme si hrát na divokou savanu v Africe a poznávat jejich zvířata a luxusní krásy."

Cena: cca 20 000 Kč

Když si malí hrají na velké - Range Rover Sport

Tento úžasný nový Range Rover Sport 12V je založen na nejnovějším designu vozu Range Rover Sport! Je elektrický, obsahuje vylepšenou baterii, otvíratelné dveře, zvuk motoru a houkačku z volantu, MP3 přehrávač s dalšími funkcemi, světly. Má realistické prvky shodné s vozem Range Rover. Je licencován firmou Range Rover a vyráběn firmou Feber.

Cena: 13 000 Kč

Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m
Byt s výhledem na Prahu - Karlín - 308m, Praha 8

Razor MX650 Rocket elektrická motocrossová motorka

Má elektromotor poháněný bateriemi. Je navržena s geometrií autentického rámu pro zachycení nečistoty, včetně dvojitých závěsných a stoupacích řídítek. Tomu se říká opravdu luxusní dárek!

Cena: cca 10 000 Kč

Jako na divokém západě - luxusní koník

Tennyson houpací kůň je skutečně ohromujícím houpacím koněm. Je oblečen do texturované čokoládové a krémové tkané textilie. Má měkké polstrované hnědé koženkové sedlo a odpovídající uzda z koženky.

Cena: cca 7 000 Kč

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze