Když luxus patří dětem. Ty nejúchvatnější dárky mohou stát i 700 000 Kč!

Občas neuškodí povolit uzdu své fantazii a pořídit dětem dárky, které budou zbožňovat. Zde máte naši inspiraci, připravte si ale trochu větší sumy peněz!
07. prosince 2018
 
Hlavní stránka Nové články

Dětský sen. Dům pro panenky jako skutečný - Walton Park Dolls House

Walton Park Dolls House je perfektní dům lišící se od skutečného domu pouze svou velikostí. Jeden z nejlepších londýnských domečků naleznete na adrese „Walton Park“. O luxusní design se postarala Lucinda Croft s ikonou interiérů Ninou Campbell. Má skutečný mramorový vchod, podlahové parkety a kromě nábytku a také rodinných příslušníků slušné technické vybavení: osvětlení na dálkové ovládání.

Orientační cena: 700 000 Kč

Africká krása - obří žirafa

Dětští milovníci zvířátek určitě ocení tuto nádhernou žirafu. Je vysoká 165 cm a vypadá skoro jako živá. Stačí jen říci: "Pojďme si hrát na divokou savanu v Africe a poznávat jejich zvířata a luxusní krásy."

Cena: cca 20 000 Kč

Když si malí hrají na velké - Range Rover Sport

Tento úžasný nový Range Rover Sport 12V je založen na nejnovějším designu vozu Range Rover Sport! Je elektrický, obsahuje vylepšenou baterii, otvíratelné dveře, zvuk motoru a houkačku z volantu, MP3 přehrávač s dalšími funkcemi, světly. Má realistické prvky shodné s vozem Range Rover. Je licencován firmou Range Rover a vyráběn firmou Feber.

Cena: 13 000 Kč

Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4
Prodej luxusního bytu s terasou - Praha 4, Praha 4

Razor MX650 Rocket elektrická motocrossová motorka

Má elektromotor poháněný bateriemi. Je navržena s geometrií autentického rámu pro zachycení nečistoty, včetně dvojitých závěsných a stoupacích řídítek. Tomu se říká opravdu luxusní dárek!

Cena: cca 10 000 Kč

Jako na divokém západě - luxusní koník

Tennyson houpací kůň je skutečně ohromujícím houpacím koněm. Je oblečen do texturované čokoládové a krémové tkané textilie. Má měkké polstrované hnědé koženkové sedlo a odpovídající uzda z koženky.

Cena: cca 7 000 Kč

Luxury Prague Life

Sdílet / stát se fanouškem

Galerie (12)

View photo gallery

O autorovi

Mou citovou záležitostí je umění - hudba, design, literatura, tanec a v poslední době nalézám kouzlo v informačních technologiích. Mým snem už od dětství bylo stát se zpěvačkou. Baví mě být v kontaktu s lidmi, navštěvovat nová místa a cestovat. Také se ráda obohacuji o vědomosti z oblasti psychologie, pedagogiky a filozofie. Miluji pocit kreativního vyžití.
Mgr. Jana Höger