Top hledané
Výsledky (0)
Pro ty z vás, kteří touží po originální, stylové a luxusní cool motorce, máme jede tip. Spíše než rychlost a závody si díky ní oblíbíte luxusní komfort, dokonalý design, zvuk a jedinečný pocit volnosti.

Luxus v retro stylu: Motorka BMW R nineT Scrambler

Eva Ledecká
19. února 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta

Motorka BMW R nineT Scrambler vám přinese čerstvý vítr do života. Nechte se svést jeho dokonalým designem a vysokou kvalitou řemeslného zpracování.  

Žádná cesta nekončí tam, kde končí silnice!

Luxusní motorka BMW R nineT Scrambler je vybavena offroadovými pneumatikami a vysoko umístěným výfukovým systémem. Přední kola mají 19 palců a motorka má analogový tachometr.

Vysoko položený duální tlumič dává kolům silný pohon. A buďte si jisti, že tato motorka je slyšet! Řidítka jsou posazeny výš a sedadlo je vysoce komfortní. Zajišťuje pevnou a přitom uvolněnou pozici při vaší jízdě snů. Užijte si začátek jara a vyrazte na silnici s luxusní motorkou, s kterou lehce překonáte všechna úskalí.

Luxusní byt Praha 6 - 78m
Luxusní byt Praha 6 - 78m, Praha 6

Luxusní design s individuálním dotekem

Dokonalému designu vévodí sedadlo koženého vzhledu. Je nepropustné s vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Zaměřuje se na autenticitu okolí a designu. Proto oblečení, ve kterém na tohoto půvabného ďábla nasednete, může obarvit sedadlo, které tak získá váš osobní jedinečný odstín. Zbarvení a vizuální efekt tohoto druhu jako je patina, je rozhodně vítána a není považovaná za vadu. Právě naopak! Vaše motorka tak získá na originalitě a individualitě.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Neplatíte provizi
Zobrazit komiks
Opičárna
Zobrazit komiks
BMW Group
BMW Muzeum Am Olympiapark 1, 80809 München, Německo
+49 89 125016001