Top hledané
Výsledky (0)
Hodinky Franck Muller představují skloubení smělosti a jedinečné kreativity. Pokud toužíte po zcela originálním luxusním doplňku, máte ho na dosah ruky.

Luxusně přesné, luxusně stylové – hodinky Gravity Franck Muller

Mgr. Jana Höger
07. března 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Hodinky Gravity Vanguard

Příběh hodinek

Příběh se začíná psát v Ženevě, kdy se setkali dva mistři svého oboru, aby sdíleli svoji vášeň pro hodinářství. Od začátku si Franck Muller s Vartanem Sirmakesem kladli za cíl vytvořit exkluzivní hodinky s originálním designem. Franck Muller přichází jako první s myšlenkou použít tourbillon zepředu, aby byly viditelné veškeré jeho části. Jeho revoluční design a následně celý koncept byl přijat a stal se základním kamenem pro samotné hodinky Franc Muller. Vartan Sirmakes neskrýval svou vášeň pro design, architekturu a krásné předměty, byl jasným kandidátem stát se spoluzakladatelem a generální ředitelem Franck Muller Group.

Unikátní design

Franck Muller hodinky jsou dobře rozpoznatelné díky svému tvaru plochy, luxusnímu a krásnému designu číslic. Číselníky musí být dokonale zakřiveny, aby sledovaly tvar, ale také musí být nejlépe gravírovány, natisknuty, a hlavně vše musí být naprosto přesné. Vášeň, přesnost a inovace jsou tři základní vlastnosti, které umocňují tvůrčí genialitu hodinek Franck Muller. Pracující hodinář by se dal přirovnat k malíři, kdy je někdy zapotřebí pracovat 20 hodin na jediné složce i v případě, že součásti nebudou vidět. Je velmi důležité, aby krásné kombinace vypadaly stejně krásně uvnitř jako venku. Tato úroveň péče je to, co dává na Franck Muller hodinkám jejich totožnost a nekonečnou hodnotu.

Byt na prodej Staré Město Praha 1- 98m
Byt na prodej Staré Město Praha 1- 98m, Praha 1

Inspirující a přesto komplikované - Hodinky Gravity

Hodinky jsou navrženy tak, aby revoluční linka v konstrukci hodinářství Gravity™ pokračovala ve svém vývoji komplikovaně zavedené nové verze skeletonu, který kombinuje špičkovou technologii s jedinečným dědictvím. Kostra těla Gravity zachycuje pohled s jeho masivním mechanismem, kde se mosty a sloupy tradičního tourbillon dostaly do eliptického kruhu s průměrem 21,2 mm. Hodinkám to dodává trojrozměrný aspekt. Nová Gravity kostra je k dispozici v širokém rozsahu barevných povrchových úprav. Umožňuje vytvořit hodinky, které jsou unikátní a exkluzivní a přitom nabízí nejvyšší švýcarskou luxusní kvalitu. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Franck Muller
Franck Muller Watchland Route de Malagny 22 1294 Genthod Switzerland
+41 22 959 88 88