Top hledané
Výsledky (0)
Luxusní alkohol přitahuje všechny sběratele i labužníky. Exkluzivní chuť, vyšperkovaný obal i designově vystříbená láhev. Kdo by odolal?

LUXUSNÍ ALKOHOL

Tereza Janatová
01. července 2016
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
LUXUSNÍ ALKOHOL

Není alkohol, jako alkohol. Luxusní alkohol je špička v tomto světě, na kterou dosáhnou jen někteří z nás. Chuť je pomíjivá, ale zážitek, který vám luxusní alkohol nabízí, je nezapomenutelný. 

Vnikající chuť, krásná vůně, jiskrná barva, dlouholetá tradice, dodržená receptura a vytříbený design láhve. Luxusní alkohol dodá každé situaci jedinečnost a výjimečnost. Luxusní alkohol je špičkovým produktem, který vzniká s láskou a poctivostí.

V kategorii luxusního alkoholu najdete whiskey, koňaky, calvados i vína, která zde patří právem a zaslouží si servírovat pouze při výjimečných situacích, na kterých vám záleží. Na trhu je luxusní alkohol zastoupen docela z velké části. Existuje však luxusní alkohol, který si jen tak nekoupíte. Představujeme vám nejdražší alkoholové nápoje na světě.

Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m
Luxusní byt 2+kk na prodej, Praha 5 - 49m, Praha 5

Tequila Ley.925

Tato láhev je vyrobena pouze z platiny a pokrývá ji 6 400 diamantů. Láhev s Teqiulou si můžete pořídit za 91 milionů. No, nekupte to.

Henri IV Dudognon Heritage Cognac Grande Champange

Tento koňak je uchováván více jak 100 let a jeho obal opět zvyšuje jeho cenu. Láhev je totiž ze zlata a platiny a je pokryta 6 400 diamanty. Cena se šplhá na 52 milionů korun. Láhev je vyrobena stejnou společností, která vyrobila také Tequilu Ley.925.

Diva vodka

I zde láhev dopomáhá vymrštit cenu do opravdu velkých výšin. Třikrát destilovanou vodku si můžete pořídit již za 2 000 Kč, pokud ji však chcete mít v luxusní láhvi poseté diamanty, zaplatíte 26 milionů korun.

Dalmore 62

Ani milovníci whiskey nebudou ochuzeni. Tento luxusní alkohol vás v přepočtu vyjde na 7 600 000 Kč. Těchto láhví se vyrobilo pouze 12 kusů, proto je cena tak vysoká.

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze