Top hledané
Výsledky (0)
Současné trendy v bydlení jsou různé a vycházejí maximálně vstříc požadavkům klientů. Někdo chce bydlet v přírodě, obklopen čerstvým vzduchem a lesním šelestem. Jiný volí rušnou variantu v srdci velkoměsta.

Luxusní bydlení v penthousu

Mgr. Jana Höger
17. ledna 2017
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Penthouse v Melbourne

Pro toho, kdo se nemůže rozhodnout, existuje přiměřený kompromis. Bydlení v luxusním penthousu, velkometrážním bytu. Takový typ bydlení nabízí kvalitu, jedinečnost, originalitu a nejatraktivnější lokalitu např. v Praze. Tento nejvyšší stupeň bydlení minulý režim razantně odmítl, i když se penthousy stavěly od 20. do 40. let minulého století. Dobře, že tyto časy jsou již za námi, a my můžeme využívat luxusní realizace současných novátorských architektů, návrhářů a designérů.

Všechno jako na dlani

Byty podobného ražení mají společnou charakteristiku. Nacházejí se v horních patrech výškových budov, stranou všeho chaosu a ruchu ulic, však blízko společenskému a kulturnímu dění ve městě. Při pohledu z výšky se vám možná zatočí hlava, ale nabídne vám to neskonalý pocit volnosti a svobody. Příjemný pocit navodí i množství pronikaného světla přes francouzská okna, který umocní vysoké stropy bytu.

Dalším znakem je špičkové a nadstandartní zařízení bytu. Vše ve vysoké, moderní a nadčasové kvalitě, která bude luxusně hýčkat vaše smysly a tělo. Bytům dominují materiály jako je sklo, mramor, kov, kůže, v jedinečném odstínu bíle, i když odvážnějším experimentům se meze nekladou. Definitivní realizace bytu se konzultují již se samotným majitelem, kterému se vychází vstříc a plní se jeho přání. Další z nesčetných výhod je, že veškeré technické zázemí bytu má na starosti správce. Majitele tudíž nemusí nic vytrhávat z pohodlného a klidného užívání si své luxusní investice.

Byt s výhledem na Pražský hrad 621m
Byt s výhledem na Pražský hrad 621m, Praha 1

Zahraničí top bydlení penthouse

Nejdražším penthousem o rozloze 2800m2 se stal luxusní penthouse na vrcholku Odeon Tower na území Monaka. Svou cenou sahá opravdu do nebeských výšin. Musíte si na něj připravit 400 milionů dolarů. Z výšky 170 metrů se vám naskýtá dechberoucí pohled na Středozemní moře. Hlavním lákadlem je ovšem vlastní diskotéková taneční plocha a především vodní skluzavka, směřující z jednoho z pater do prostorného soukromého bazénu. 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze