Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

24. března 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Romantická ložnice

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Tentokrát tu pro vás máme opravdu zajímavé interiéry, které zaujmou na první pohled.

Jako tento prostorný byt, jen pár kroků od Heroldových sadů. Kromě vkusně zařízeného interiéru potěší i svojí vzdušností a elegancí. V obývacím pokoji samozřejmě nechybí krb pro chladné večery a rozměrný balkón vám díky své orientaci směrem do dvora poskytne nespočet klidných a prosluněných snídaní na čerstvém vzduchu.

Jestliže preferujete velké prostory, ale rádi byste upřednostnili spíše pronájem, určitě Váz zaujme tento nadčasový mezonetový byt. Ten kromě důmyslně vytvořeného interiéru, který určitě zaujme milovníky moderní jednoduchosti, nabízí i krásný výhled hned ze dvou teras. Krb tu samozřejmě také nechybí a přidává velmi prostornému obývacímu pokoji na útulnosti.

Pokud pro vás velké prostory nejsou to pravé ořechové a raději byste dali přednost něčemu menšímu, je tu pro vás tento útulný byt na pronájem o dispozici 2kk v oblíbené lokalitě Prahy 2. Náznak pastelových barev v interiéru vyvolává příjemný pocit pohody a klidu hned při příchodu. Nechybí ani prosklený sprchový kout, který dodává celé ložnici na jedinečnosti.

Je vás o pár více? Dáváte přednost životu se zahradou a sháníte pronájem? Máme tu pro vás krásnou vilu v Nebušicích. Díky dispozicím 6+1 je jako dělaná i pro vícečlennou rodinu. Již zmíněná zahrada i terasa nabízí klidný život venkovského sídla, avšak díky své lokalitě zároveň velmi jednoduchý přístup do centra všeho dění.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Luxusní byt na prodej Praha 10 - Vršovice 157m
Luxusní byt na prodej Praha 10 - Vršovice 157m, Praha 10
Mezonetový byt na pronájem Praha 10-159m
Mezonetový byt na pronájem Praha 10-159m, Praha 10
Byt na pronájem na Praze 2 - 50m
Byt na pronájem na Praze 2 - 50m, Praha 2
Vila na pronájem v Nebušicích-180m
Vila na pronájem v Nebušicích-180m, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506