Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

27. dubna 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Luxusní a prostorná kuchyň

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Naší první novinku určitě ocení každý, kdo má rád své podnikání ihned po ruce. Nabízíme totiž krásný byt k pronájmu v centru, který funguje jako spojení dvou jednotek. Nebytovou část lze využít jako kancelář, i jako ordinaci. Druhá část je koncipována jako velmi prostorný byt, který je oddělený od nebytové části chodbou, takže vaše soukromí to vůbec nenaruší. Každá jednotka má navíc svoji vlastní koupelnu i toaletu. Celý byt se nachází v naprosto dechberoucí kubistické budově, jež zaujme jak luxusní chodbou, tak i jedinečně zařízeným výtahem.

Pro zájemce o koupi bytu tu máme na výběr hned více jednotek v novém projektu u náměstí Jiřího z Poděbrad. Každý z bytu uchvátí velmi stylovým vysokým standardem a krásnou secesní budovou, kde se byty nacházejí. V nabídce najdeme byty o dispozicích 2+kk, 3+kk4+kk. Oblíbená lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Sháníte něco o trošku většího? Tak to vás určitě zaujme nový projekt akusticky oddělených řadových domů v lukrativní oblasti Prahy 5- Jinonice. Příkladem těchto bytů může být třeba vzdušný dům se dvěma terasami o dispozici 5+kk. Domy jsou v tuto chvíli stále otevřené klientským změnám, takže ať už si přejete pět pokojů, či pouze 3 velké, saunu, či soukromé wellness, určitě najdeme způsob, jak vám vyhovět.

A jako poslední žhavou novinku v naší nabídce bychom vám rádi představili tuto luxusní vilu na pronájem, v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy 5 - Smíchov. Vila ihned zaujme svým architektonickým designem, prostornými místnostmi a možností užít si celoročně privátního wellness s bazénem.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Na závěr bychom se s Vámi rádi podělili o zprávu, která nám udělala velkou radost.

Realitní kancelář Y&T Luxury Property během první vlny pandemie COVID-19 založila charitativní projekt „Naše plíce“, který se věnuje podpoře léčby respiratorních onemocnění u dětí i dospělých. S radostí v srdci si vás dovolujeme informovat o ukončení sbírky na ultrazvukový přístroj v hodnotě téměř 220 000 Kč pro plicní oddělení Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí a o jeho předání panu primáři Votrubovi. Velké poděkování patří také božskému Jiřímu Bartoškovi, který se předávání osobně zhostil.

Záznam předání můžete zhlédnout ve videu níže. 

Pokud byste i vy měli podnět, komu bychom mohli pomoci, budeme rádi, když nás kontaktujete na: editorial@lp-life.cz.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město
Luxusní byt na pronájem - Praha 1 - Nové Město, Praha 1
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady
Luxusní byt na prodej - Praha 2 - Vinohrady, Praha 2
Prodej rodinného domu na Praze 5 - Jinonice
Prodej rodinného domu na Praze 5 - Jinonice, Praha 5
Luxusní vila na pronájem Praha 5 - 778m
Luxusní vila na pronájem Praha 5 - 778m, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506