Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

19. května 2021
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Prostorná kuchyň propojená s obývacím pokojem.

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

V naší nabídce luxusních nemovitostí na pronájem najdete například přepychový byt 5+kk na Smetanově nábřeží. Byt kromě luxusního a vkusně zařízeného interiéru zaujme i výhledem na Staré Město.  Za povšimnutí rozhodně stojí bezkonkurenční šatna, která je snem každé ženy, krásná kuchyňská linka od Armani/Dada, vybavená špičkovými moderními spotřebiči, prostorný obývák, či luxusní osvětlení v každém z pokojů.

Naše další nová perla mezi nemovitostmi na pronájem se nachází ve velmi populární rezidenci V TOWER, která je nejvyšší rezidenční budovou v Praze. Byt, díky svému umístěni v 17. patře a dispozicích 4+kk nabízí neopakovatelné panoramatické výhledy na Prahu z různých světových stran. Rezidence je též proslulá velmi širokou škálou služeb, které nabízí. Naleznete zde plně vybavené fitness centrum, bazén, wellness zónu se saunami, kinosál, prostory určené pro obchodní jednání, golfový simulátor, a ještě mnohem víc.  

Jako naší poslední novinku tohoto týdne bychom vám rádi představili tento zbrusu nový byt 2+kk, v žádané lokalitě Pražských Holešovic. Součástí nemovitosti je krásný balkón, ze kterého si díky umístění bytu ve 3. patře lze vychutnávat jak výhled, tak i naprosté soukromí. Nechybí ani garážové stání a sklep.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m
Luxusní byt na pronájem Smetanovo nábřeží 235m, Praha 1
Pronájem luxusního bytu Praha
Pronájem luxusního bytu Praha, Praha 4
Luxusní byt na pronájem na Praze 7 -72m
Luxusní byt na pronájem na Praze 7 -72m, Praha 7

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506