Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

21. září 2021
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
obyvací pokoj

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Co byste řekli na bydlení přímo u Muzea? Jako novinku v naší nabídce najdete penthouse na prodej. Tato nemovitost je výjimečná nejen svou lokaci, ale i výhledem z terasy. Pokud byste si chtěli vychutnat ranní kávu nebo večerní skleničku s výhledem na Pražský Hrad, pak tento byt určitě splní Vaše přání.

Další novinkou je byt na prodej v nové rezidenci Kay River Lofts v Karlíně. Rezidence se nachází na břehu řeky Vltavy a nabízí vysoký standard bydlení a nekonečné množství stylových podniků na dosah ruky.

Pro ty, kteří zatím hledají pronájem, máme nově dva luxusní byty na Vinohradech. Byty jsou orientované do klidného vnitrobloku, a každý má terasu. Byty se nacházejí v domě po kompletní rekonstrukci, pouhých pár kroku od náměstí Jiřího z Poděbrad. Tato lokalita je populární svými kavárnami, farmářským trhem i festivaly, které se sezónně konají přímo na náměstí.

Hledáte-li bydlení v srdci města, pak pro Vás máme k pronájmu byt v centru, kousek od Pařížské ulici. Prostorný byt o dispozici 4+1 nabízí balkón orientovaný do klidného vnitrobloku. Za zmínku určitě stojí i historické prvky bytu, jež dodávají místu nezapomenutelnou atmosféru.

Pro milovnice a milovníky přírody máme byt k pronájmu v Rezidenci Hřebenky na Praze 5. Byt se pronajímá kompletně vybavený a jeho vnitřní řešení je velice vkusné a stylové, jsou zde designová světla a dekorace. Rezidence se nachází v klidně lokalitě obklopené přírodou a parky.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stálý přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha
Luxusní penthouse s terasou na prodej - Praha, Praha 1
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m
Prodej luxusního bytu, Karlín - 100m, Praha 8
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 84, Praha 3
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138
Luxusní byt na pronájem, Vinohrady - 138, Praha 3
Byt na pronájem na Praze 1- 189m2
Byt na pronájem na Praze 1- 189m2, Praha 1
Luxusní byt na pronájem, Praha 5 - 89
Luxusní byt na pronájem, Praha 5 - 89, Praha 5

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506