Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

06. října 2021
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Kuchyň

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Stále nejpopulárnější luxusní lokalitou pro vilové bydlení je Praha 6. Kromě rozmanitých aktivit a restaurací je tato městská část velmi populární i díky mezinárodním školám. Krásná nově postavená vila na prodej se objevila kousek od International School Prague v Nebušicích. Luxusní vila ve stylu Provence je vystavena v duchu funkcionalistické architektury a vybavena materiály vysokého standardu. Velkou výhodou této vily je i venkovní bazén.

Pro ty, kteří nemohou být daleko od rušného města, máme na pronájem moderní prostorný být, pouze pár kroků od Jindřišské věže v budově s recepci. Praktické řešení bytu nabízí nekonečné množství možností k jeho stylizaci. Na tomto místě budete vždy uprostřed dění.

Pokud preferujete spíše klidnější bydlení, máme pro Vás byt k pronájmu na Praze 5, v lukrativní části Císařka. Je situován v novostavbě obklopené přírodou, jíž můžete pozorovat i z terasy bytu, která nabízí nádehrné výhledy. Byt je tak skvělým řešením pro odpočinek po aktivním dni ve městě.

Tímto novinky na Praze 5 nekončí. Přesuneme se do dalšího luxusního bydlení. Nově naleznete v naší nabídce i designový byt v rezidenční čtvrtí, který je kombinací stylu a nejkvalitnějších materiálů.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stálý přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice
Luxusní vila na prodej, Praha 6 - Nebušice, Praha 6
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m
Luxusní byt 5+kk na pronájem - Praha 1 - 217m, Praha 1
Luxusní byt 4+kk na pronájem na Praze 5
Luxusní byt 4+kk na pronájem na Praze 5, Praha 5
Luxusní byt na pronájem - Praha 5 - 60
Luxusní byt na pronájem - Praha 5 - 60, Praha 5

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506