Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

15. listopadu 2021
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Obývací pokoj

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Pomalu se blíží Vánoce a někteří z nás už pomalu přemýšlejí o tom, co najdeme pod stromečkem, anebo dokonce už sepisujeme plány a sny pro budoucí rok. Jestli máte na vašem seznamu i luxusní vilu, tak vám tento sen dokážeme splnit.

Právě jsme do našeho portfolia zalistovali snovou vilu na prodej. Toto bydlení vás okouzlí! Je to malý palác, který vznikl díky velké inspiraci spojené s výjimečným vkusem. Nemusíte už ani přemyslet, co byste si přáli navíc, je zde wellness místnost s finskou saunou, herna s kulečníkem, vyhřívaný bazén s relaxační zónou, venkovní terasa s grilem obklopená zelení..., a pár kroků od domova golfové hřiště. Kromě benefitů tato nemovitost nabízí i nadstandardní interiér. Mramor byl dovezen z Itálie a pečlivě položen dle své struktury. Skutečným skvostem této vily jsou však vitráže od Tiffanyho, které najdete nad schodištěm. Jsme si jistí, že tato nemovitost v sobě má víc, než jste si dokázali představit.

Stojíte rádi na vrcholu? Pokud ano, tak tato nabídka na pronájem je přesně pro vás. Výjimečná stylová vila se nachází na skále v Praze 6. Je unikátní soukromím, které nabízí. Když se ocitnete na terase, před vámi se rozprostře celá Praha ve výhledu, na který budete moci jen těžko zapomenout. Kromě kouzelného výhledu na město, nabízí vila i výhled do přírody. Terasa dále disponuje jacuzzi, grilovací zónou a další velkou předností je i sauna. Už sníte o tom, jak v zimě po sauně vyjdete na terasu, abyste si užili jacuzzi s výhledem? Tento zážitek opravdu stojí za to.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stálý přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m
Luxusní vila na prodej, Dolní Měcholupy - 616m, Praha 10
Pronájem luxusní vily, Praha 6 - 201m2
Pronájem luxusní vily, Praha 6 - 201m2, Praha 6

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506