Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

05. ledna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
1 minuta
Luxusní řadové domy

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Vítáme vás v prvním týdnu nového roku 2022 a doufáme, že vaše vánoční svátky byly krásné a pohodové. At' ten nový rok přinese jenom to nejlepší. My pro vás máme již nachystané novinky pro vaše nové bydlení.

Jako první novinku bychom vám radí představili krásný mezonetový byt v Bubenči. Neodolatelná čtvrt', která nabízí všechny výhody bydlení v metropoli: perfektní spojení do centra města, blízkost Královské obory - Stromovky, útulné kavárny a restaurace, oblíbené farmářské trhy a vyhlášené mezinárodní školy - to vše najdete na jednom místě, pokud si pořídíte bydlení na Praze 6. 

Další novinkou v našem portfoliu je pronájem citlivě zrekonstruovaného bytu, nacházejícího se v krásné secesní budově v oblíbené lokalitě pražského Smíchova. Kvalitně zpracovaný interiér, vysoké stropy a zachovalé historické detaily, to vše najdete v secesní budově. V okolí nechybí ani park (Sacré Coeur) nebo pětihvězdičkové nákupní centrum - Nový Smíchov.

Sníte o bydlení obklopené zelení, a přitom téměř v centru města? Náš nový projekt na Bertramce je přesně to, co hledáte. Rezidence nabízí byty zařízené v nejvyšším standardu Premium, soukromé předzahrádky, balkony, lodžie nebo terasy s nádhernými výhledy do okolní vzrostlé zeleně. Stačí si pouze vybrat váš vysněný byt. 

Máte rádi kouzlo a atmosféru pražských Vinohrad? Máme pro vás připravené dva velice hezké prostorné byty 3+1 ve 2. a 4. NP v klasickém kompletně zrekonstruovaném vinohradském domě s výtahem.

Měli bystě rádi přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde.

Byt na pronájem Praha 5-42m
Byt na pronájem Praha 5-42m, Praha 5
Byt na prodej - Praha 5 - Bertramka - 118m
Byt na prodej - Praha 5 - Bertramka - 118m, Praha 5
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 , 109m
Luxusní byt na pronájem - Praha 3 , 109m,
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506