Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Tereza Janatová
19. ledna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Prostorný obývací pokoj

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Vítáme vás již v druhé polovině ledna. Věříme, že jste stále dobře naladěni na tento rok. A jak jinak nastartovat nový rok než s novým bydlením? Máme pro vás několik tipů.

Láka vás historický genius loci a jste milovníkem klasicistní architektury? Tak tento projekt je stvořen přímo pro Vás. Historické kouzlo domova v unikátní lokalitě zařazené do Seznamu dědictví UNESCO v kombinaci s moderními technologiemi vysokými standardy bydlení přímo v centru metropole. Celkem 31 bytů a 11 ubytovacích jednotek s dispozicemi 4+kk3+kk2+kk1+kk. Rezidence je situována v pěší dostupnosti na Karlovo náměstí, náplavku a další. Vzhledem k dispozicím bytů si zde vybere opravdu každý.

Jako druhou novinku bychom vám rádi představili unikátní projekt inspirovaný britskými městskými dvorky nacházející se v samém srdci Dejvic v okolí univerzitních kampusů, business center, rozmanitých kaváren a restaurací. Skvělá možnost jak pro osobní bydleni tak i investice. Byty jsou dostupné ve standardu White wall a dokončíte si je dle svého vkusu a potřeb. Tato lokalita nabízí to nejlepší z města ale i přírody. Luxusní rezidenční čtvrť v těsné blízkosti těch nejhezčích pražských parků - Stromovky a přírodní rezervace Divoká Šárka.

Jako poslední novinku tu máme luxusní minimalistickou rodinou vilu v blízkosti Prahy v historické obci Bořanovice. Tato nemovitost se pyšní celoroční rozsáhlou wellness zónou, která nabízí skvělou příležitost odpočinku pro celou rodinu. V průběhu zimních měsíců můžete trávit čas v útulném obývacím pokoji s krbem.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde

Prodej bytu 4+kk, Praha 1 - 145m
Prodej bytu 4+kk, Praha 1 - 145m, Praha 1
Prodej bytu 3+kk, Praha 1 - 101m
Prodej bytu 3+kk, Praha 1 - 101m, Praha 1
Prodej bytu 2+kk, Praha 1 - 49m
Prodej bytu 2+kk, Praha 1 - 49m, Praha 1
Prodej bytu 1+kk, Praha 1 - 27m
Prodej bytu 1+kk, Praha 1 - 27m, Praha 1
Prodej bytu 1+kk, Praha 6 - Dejvice, 24
Prodej bytu 1+kk, Praha 6 - Dejvice, 24, Praha 6
Prodej bytu 2+kk, Praha 6 - Dejvice, 53
Prodej bytu 2+kk, Praha 6 - Dejvice, 53, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze
Y&T Luxury Property
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o. Myslíkova 245/3, 110 00 Prague 1, Czech Republic
+420 224 282 506