Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky si připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Tereza Janatová
02. února 2022
3 minuty čtení
Ložnice s úložnými prostory

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

První měsíc v novém roce je úspěšně za námi, a my si pro Vás připravili novinky na trhu nemovitostí. 

První novinkou je byt situovaný ve velmi žádané lokalitě Královských Vinohrad. Byt disponuje architektonickým stylem počátku 20. století, ale zároveň nabízí nejmodernější techniku. Byt mimo jiné zaujme dvěma plynovými krby, saunou, jacuzzi, fitness a dalším luxusním vybavením. 

Láka vás historický genius loci a jste milovníkem klasicistní architektury? Tak tento projekt je stvořen přímo pro Vás. Historické kouzlo domova v unikátní lokalitě zařazené do Seznamu dědictví UNESCO v kombinaci s moderními technologiemi vysokými standardy bydlení přímo v centru metropole. Celkem 31 bytů a 11 ubytovacích jednotek s dispozicemi 4+kk3+kk2+kk1+kk. Rezidence je situována v pěší dostupnosti na Karlovo náměstí, náplavku a další. Vzhledem k dispozicím bytů si zde vybere opravdu každý.

Jako další novinku bychom vám rádi představili unikátní projekt inspirovaný britskými městskými dvorky nacházející se v samém srdci Dejvic v okolí univerzitních kampusů, business center, rozmanitých kaváren a restaurací. Skvělá možnost jak pro osobní bydleni tak i investice. Byty jsou dostupné ve standardu White wall a dokončíte si je dle svého vkusu a potřeb. Tato lokalita nabízí to nejlepší z města ale i přírody. Luxusní rezidenční čtvrť v těsné blízkosti těch nejhezčích pražských parků - Stromovky a přírodní rezervace Divoká Šárka.

Co takhle prostorný vybavený byt v centru Prahy, pár kroků od historického centra? Byt o dispozici 4+1 na Starém městě v obklopení restaurací a obchodů. 

Nebo moderní byt v oblíbené lokalitě - Prahy 6 s terasou a předzahrádkou. V blízkosti workout hřiště, tenisových kurtů, obchodů, škol a školek. Který je ideální pro rodinný život. 

Další novinkou v nabídce je mezonetový byt v novobarokním domě v blízkostí Karlova náměstí, který se pyšní italskými obklady v koupelnách. Celý dům prošel rekonstrukcí, která citlivě respektovala historickou identitu úplně každého detailu. Ve stejném domě se také nachází byt, který je dispozičně řešen jako 3+1. 

Mezonetových bytů není nikdy dost, a proto máme v nabídce další. Jedná se o vybavený byt 3+1, v němž je první a druhé patro spojeno točitým schodištěm, které vás dovede do ložnice, šatny a koupelny, jež se pyšní italskými obklady. Byt je situovaný v centru Prahy, s výbornou pěší dostupností na Karlovo náměstí a náplavku, nedaleko je i Žofín. 

A pak je tu i třetí mezonetový byt v secesním domě u břehu Vltavy. Kompletně vybavený byt disponuje částečně zakrytou terasou, odkud je jedinečný výhled na řeku. V blízkosti se nachází celá řada míst vhodných na turistiku a výlety, jako je například Dětský ostrov, Střelecký ostrov a Kampa či Petřín. 

Sníte o jedinečném prostorném rodinném domě poblíž Prahy? Nepřehlédnete tak naši tuto příležitost.

Jako poslední novinku tu máme luxusní minimalistickou rodinou vilu v blízkosti Prahy v historické obci Bořanovice. Tato nemovitost se pyšní celoroční rozsáhlou wellness zónou, která nabízí skvělou příležitost odpočinku pro celou rodinu. V průběhu zimních měsíců můžete trávit čas v útulném obývacím pokoji s krbem.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde

Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m
Prodej luxusní vily, Praha-východ - 420m, Okolí Prahy
Prodej rodinného domu, Praha-západ
Prodej rodinného domu, Praha-západ, Okolí Prahy
Luxusní byt Vinohrady - 230m
Luxusní byt Vinohrady - 230m, Praha 2
Prodej bytu 4+kk, Praha 1 - 145m
Prodej bytu 4+kk, Praha 1 - 145m, Praha 1
Prodej bytu 3+kk, Praha 1 - 101m
Prodej bytu 3+kk, Praha 1 - 101m, Praha 1
Prodej bytu 2+kk, Praha 1 - 49m
Prodej bytu 2+kk, Praha 1 - 49m, Praha 1
Prodej bytu 1+kk, Praha 1 - 27m
Prodej bytu 1+kk, Praha 1 - 27m, Praha 1
Prodej bytu 1+kk, Praha 6 - Dejvice, 24
Prodej bytu 1+kk, Praha 6 - Dejvice, 24, Praha 6
Luxusní byt na pronájem Praha
Luxusní byt na pronájem Praha, Praha 1
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m
Luxusní byt na prodej, Praha 6 -127m, Praha 6
 

Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město
Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město, Praha 2
Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město
Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město, Praha 2
Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město
Luxusní byt na pronájem na Praze 2-Nové Město, Praha 2
Pronájem bytu na Praze 5-84m2
Pronájem bytu na Praze 5-84m2, Praha 5
Prodej bytu 2+kk, Praha 6 - Dejvice, 53
Prodej bytu 2+kk, Praha 6 - Dejvice, 53, Praha 6
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze