Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Tereza Dvořáková
18. května 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty
Terasa s výhledem do zeleně

Exkluzivní realitní kancelář Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, která vyniká v prodeji a pronájmu luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů přichází s další nabídkou nových prémiových nemovitostí.

Láká vás bydlení v prestižní čtvrti, kde na vás dýchne historie? Tak tu máme jedinečný prodej prvorepublikové vily situovaný v lukrativní lokalitě Prahy-západ. Kořeny této unikátní historické vily, postavené ve funkcionalistickém stylu, sahají až do 30. let minulého století. Oblíbená lokalita zejména pro milovníky přírody. V okolí se nachází také mnoho příležitostí ke sportovnímu vyžití - cyklostezky vedoucí podél řeky Berounky, tenisový klub, Golf Resort Karlštejn a mnoho dalších zajímavých míst.

Další novinkou jsou dva luxusní byty na prodej s terasou v rezidenčním domě, které vynikají svou originální koncepcí a designem. Byty jsou dispozičně o velikosti 3+kk a oba mají terasu s výhledem na Prahu. V blízkosti této rezidence se nachází cyklostezky, pláže ve Žlutých lázních a Vyšehrad.

Hledáte-li něco klidnějšího, máme tu pro vás unikátní rodinný dům na prodej o velikosti 5+kk. Dům byl navržen v tom nejvyšším standardu - dřevěné podlahy, podlahové topení, velkoformátová okna, sanity Villeroy & Boch. Tento dům si zamilujete na první pohled.

Střešní posezení na terase s panoramatickým výhledem na Prahu? Tak toto přesně nabízí jedinečný mezonet na pronájem. Tento byt má vysoký standard: dlažba, koberce, podlahové vytápění, bezpečnostní vstupní dveře, elektrické rolety, klimatizace – vše vysoké kvality.

Dále tu máme jedinečný projekt, který naleznete ve velmi atraktivní lokalitě na Praze 10. Vybírat můžete z nabídky od účelných 1+kk až po prostorné loftové byty o dispozici 3+kk, s výškou stropu téměř 5 metrů. Celým domem prochází velkorysé mramorové schodiště, v jehož středu je umístěn prosklený výtah. Tato lokalita se nachází téměř v centru města, ale bez davů turistů. 

Jako poslední novinku máme nový rezidenční bytový projekt v novostavbě, který se nachází v klidné vilové čtvrti na Praze 9. Nechte se okouzlit krásnou přírodou. Tato moderní budova nabízí celkem 70 bytových jednotek 1+kk až rodinné 4+kk. Přízemní byty mají útulnou předzahrádku orientovanou na jižní světovou stranu a horní byty zdobí prostorné balkony nebo terasy. V blízkosti domu se nachází park, kde si můžete nejen zaběhat, ale také využít venkovní workoutové aktivity či zajít s dětmi na veřejné hřiště osazené herními prvky.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu. 

Kompletní nabídku Y&T Luxury Property najdete zde.

Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ
Funkcionalistická vila na prodej, Praha-západ, Okolí Prahy
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m
Prodej luxusního bytu, Praha 4 - 106m, Praha 4
Prodej luxusního domu, Praha-západ - 226m
Prodej luxusního domu, Praha-západ - 226m, Okolí Prahy
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190
Luxusní mezonet na pronájem - Praha 3 - 190, Praha 3
Luxusní loftový byt 64m na Praze
Luxusní loftový byt 64m na Praze, Praha 10
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 46m
Luxusní byt na prodej na Praha 9 - 46m, Praha 9

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze