Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Radka Novotná
15. června 2022
+ Přidat na Seznam.cz
3 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha si pro vás každý týden připravuje to nejlepší z prodeje a pronájmu luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Opět jsme si pro vás připravili to nejlepší z trhu nemovitostí. 

Máte rádi klid a soukromí, relax ve vzrostlé zahradě a domácí wellness? Potom doporučujeme pronájem rodinného domu 7+1 v Průhonicích. Až vás soukromí vlastní zahrady omrzí, můžete se zastavit na náměstí a ochutnat místní speciality z vyšší gastronomie. Této obci zkrátka nic nechybí.

Ideální příležitost k investici pak nabízí byt 2kk na prodej v atraktivní lokalitě Prahy 9, v moderní parkové čtvrti vybízející k aktivnímu trávení času. 

Chcete dostat klíče do ruky, nastěhovat se a bezstarostně bydlet? Pak doporučujeme kompletně vybavený byt 2kk k pronájmu na Praze 2 v blízkosti parku Folimanka a v dosahu veškerého občanského vybavení, které širší centrum Prahy nabízí.

Ikonické bydlení v Pařížské ulici, která je známá každému milovníkovi luxusu a nakupování, aneb bydlení na jedné z nejprestižnějších pražských adres si můžete splnit díky bytu 3kk k pronájmu. Lokalita je plná luxusních obchodů, kaváren a restaurací, pár kroků od Vltavského nábřeží a Staroměstského náměstí.

Skvostné výhledy z rovnou tří teras do okolí populární Letné nabízí byt 3kk určený k prodeji. Letná, známá jako místo konání mnoha zajímavých kulturních a společenských akcí, Letenské sady a park Stromovka, oáza klidu k odpočinku, ale i prostor pro sportovní vyžití. Na Letné by chtěl bydlet každý, na nic čekejte a přijďte se sami přesvědčit.

Máte rádi secesní domy s historií? Tak speciálně pro vás máme k pronájmu byt 2kk, který se nachází v citlivě zrekonstruovaném domě navrženým předním architektem Antonínem Wiehlem. Dům z 15.století s renesančními prvky, zachovalá figurální sgrafita podle návrhů Mikoláše Alše na námět Vojna a mír a příběhy o Franzi Kafkovi, jenž dům obýval, společně se zachovanými dobovými prvky přímo v pronajímané nemovitosti uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Dobové prvky s nádhernými vitrážovými okny a zdobeným zábradlím nabízí také byt 4+1 situovaný v samotném centru Prahy, v docházkové vzdálenosti od Náměstí Republiky. Byt se pyšní prostornou halou a vzdušnými pokoji.

Máte rádi atmosféru náměstí Jiřího z Poděbrad? Ráno na farmářské trhy, pomalý brunch v místních vyhlášených kavárnách a odpoledne si vychutnat některou z konaných kulturních akcí. Tomu se říká bydlení v atraktivní lokalitě na pomezí Žižkova a Vinohrad a my vám zde nabízíme slunný byt 3kk s panoramatickým výhledem na Prahu.

Naše dnešní novinky uzavřeme neméně zajímavou příležitostí ke koupi svého vysněného bydlení. Tím může být moderní byt 3kk nacházející se v rezidenčním komplexu, jenž získal v roce 2010 národní cenu za architekturu Grand Prix. Samotná rezidence byla vystavěna na základě práce architektů ze studia A69.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní rodinný dům 7+1 na pronájem, Průhonice
Luxusní rodinný dům 7+1 na pronájem, Průhonice, Okolí Prahy
Luxusní byt na prodej, Praha 9 - 61m
Luxusní byt na prodej, Praha 9 - 61m, Praha 9
Byt na pronájem na Praze 2 - 50m
Byt na pronájem na Praze 2 - 50m, Praha 2
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská
Luxusní byt k pronájmu - Praha 1 - Pařížská, Praha 1
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m
Luxusní byt na prodej, Praha 7- Bubeneč - 150m, Praha 7
Luxusní byt na pronájem na Starém Městě - 62m2
Luxusní byt na pronájem na Starém Městě - 62m2, Praha 1
Byt na prodej Staré Město - 157m
Byt na prodej Staré Město - 157m, Praha 1
Luxusní byt s terasou na prodej, Praha 3 -124m
Luxusní byt s terasou na prodej, Praha 3 -124m, Praha 3
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 3
Luxusní byt 3+kk s terasou na prodej, Praha 3, Praha 3

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze