Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Radka Novotná
17. srpna 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Připravili jsme pro vás to nejlepší z aktuálního trhu nemovitostí.

Milovníci kulturních památek, zbystřete! Nově Vám nabízíme bydlení ve zrekonstruovaném secesním domě, který se může pyšnit fasádními freskami Mikoláše Alše a přičemž půdní vestavba, ve které se nacházejí 3 bytové jednotky k pronájmu, je dílem architekta Bořka Šípka. V domě nabízíme k pronájmu 2kk, 3kk i velkorysé 4kk, takže si přijde na své opravdu každý.

Další naší novinkou je luxusní rodinná vila obklopená velkou zahradou v bezprostřední blízkosti Průhonického parku v Jesenici. Vila zajišťuje dostatek soukromí a zároveň nadstandartní životní styl v žádané lokalitě s veškerou vybaveností. Svou dispozicí 6+1 je ideální volbou pro rodinu s dětmi.

Hledáte zařízený byt připravený ihned k nastěhování a nabízející bydlení v samém centru Prahy? Pak se určitě podívejte na byt 3kk k pronájmu, který vyniká svou polohou. V pěší vzdálenosti najdete Pařížskou ulici, Staroměstské náměstí nebo OC Palladium.

Sníte o klidném bydlení v přírodě? Na dosah řece Berounce a s nikdy nekončícím výhledem na Brdy? Pak určitě věnujte pozornost 6 rodinným dvojdomům, které se mohou pyšnit dispozicí 5+1 a nadstandardním provedením. Tichá lokalita v zeleni, nabízející zároveň skvělé dopravní spojení do centra Prahy.

A naprostá třešnička na závěr. Exkluzivně si Vám dovolujeme představit naprosto jedinečný dům ze 14.století na unikátním místě v samotném srdci Hradčan s výhledem na zahrady Pražského hradu, Černínského paláce a barokní hradby města. Dům patří mezi nejstarší dochované domy v této čtvrti, která je mnohými označována za nejmalebnější a nejkrásnější místo v Praze vůbec. Tuto nemovitost prostě musíte vidět a nasát její jedinečnou atmosféru!

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní byt na pronájem 85m2 v Karlíně - Praha
Luxusní byt na pronájem 85m2 v Karlíně - Praha, Praha 8
 

Luxusní byt na pronájem 94m2 v Karlíně - Praha
Luxusní byt na pronájem 94m2 v Karlíně - Praha, Praha 8
 

Luxusní byt na pronájem 181 m2 v Karlíně
Luxusní byt na pronájem 181 m2 v Karlíně, Praha 8
 

Luxusní dům na prodej, okolí Prahy - 298m
Luxusní dům na prodej, okolí Prahy - 298m, Okolí Prahy
 

Barokní dům na prodej 198m2 na Praze
Barokní dům na prodej 198m2 na Praze, Praha 1
 

Luxusní byt na pronájem, Praha 1 Staré město
Luxusní byt na pronájem, Praha 1 Staré město, Praha 1
 

Prodej luxusního domu, Praha - západ - 207
Prodej luxusního domu, Praha - západ - 207, Okolí Prahy
 

 

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze