Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Tereza Dvořáková
09. listopadu 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Připravili jsme pro vás to nejlepší z aktuálního trhu nemovitostí.

Bydlení u krásného rybníka s nezapomenutelným výhledem? Tak toto přesně vám může nabídnout rodinné sídlo na prodej s rozsáhlými pozemky. Pro milovníky filmů je zde i místnost, kde je zabudované plátno pro vlastní kinosál. Tuto místnost lze využít i jako jógové studio. Ve stavení se zároveň nachází samostatná jednotka 2kk, která má vlastní vchod.

Rádi byste bydleli v samém centru hlavního města? Tak si nenechte ujít tento byt o dispozici 2kk v historické budově,  jejíž první zmínky jsou dochovány z 14. století. Ideální pro ty, kteří hledají společné nebo investiční bydlení.

Vyhledáváte klidnější lokalitu, která nabízí nespočetně kulinářských zážitků, farmářské trhy a útulné kavárny? Pak máte jedinečnou šanci si pronajmout vybavený mezonet v posledních dvou patrech krásného secesního domu s výtahem.

Chtěli byste každý den si vychutnávat ranní kávu ze své terásky s výhledem do přírody? Tak tu pro vás máme krásný byt na prodej nedaleko Hostivařského lesoparku. Zájemci mohou dále podniknout výlet do nedaleké mini-zoo, na farmu Toulcův dvůr či si jít zahrát minigolf.

Řadíte se mezi náročnější klienty? Pak si nenechte propásnout nové luxusní byty na pronájem, které jsou kompletně vybaveny v tom nejvyšším standardu. První z nich nabízí dispozici 3+1 a druhý 4kk. Nacházejí v bezprostřední blízkosti Náměstí Jiřího z Poděbrad, které se pyšní velkým množstvím kaváren a restaurací, včetně pravidelně se konajících farmářských trhů.

Hledáte jedinečné rodinné bydlení nedaleko Prahy? Tak vás jistě okouzlí exkluzivní vila na prodej s vysokými stropy a velkými francouzskými okny. Dále zde naleznete také vlastní fitness, saunu a venkovní vířivku.

 

 

 

Prodej rodinného sídla s rozsáhlými pozemky
Prodej rodinného sídla s rozsáhlými pozemky,
Prodej bytu 2+kk na Starém Městě, Praha 1, 49m
Prodej bytu 2+kk na Starém Městě, Praha 1, 49m, Praha 1
Mezonetový byt na pronájem 132m2 -Praha
Mezonetový byt na pronájem 132m2 -Praha, Praha 6
Prodej bytu 4+kk, Praha 10, Hostivař - 116m2
Prodej bytu 4+kk, Praha 10, Hostivař - 116m2, Praha 10
Byt na pronájem na Praze
Byt na pronájem na Praze, Praha 3
Luxusní mezonet na pronájem - Praha
Luxusní mezonet na pronájem - Praha, Praha 3
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ
Prodej exkluzivního domu, Praha-východ, Okolí Prahy

 

 

Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze