Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s nemovitostmi?

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.
Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Luxusní bydlení v Praze - Novinky v nabídce

Denisa Taisová
23. listopadu 2022
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property - Luxusní byty v Praze  si pro vás každý týden připravuje to nejlepší z prodeje a pronájmu luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů,
kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Opět jsme si pro vás připravili to nejlepší z trhu nemovitostí. 

Je Vaším oblíbeným místem na procházky Vyšehrad a zároveň milujete bydlení v posledním patře? Právě pro vás máme nově v nabídce na prodej krásný podkrovní byt s dispozicí 3+kk, který se nachází v bezprostřední blízkosti Vyšehradu.

Milujete centrum Prahy, luxus, historii a přitom hledáte krásný a prostorný byt na pronájem? Určitě nezmeškejte nabídku dvou nových mezonetů na pronájem přímo v Pařížské ulici. Jeden se pyšní 210 m2 s dispozicí 4+1 a druhý se rozléhá na 220 m2 s dispozicí 5+1. Oba dva disponují vysokým standardem a překrásnými výhledy.

Máte v hledáčku luxusní vilu pro rodinné bydlení v Praze? Rozhodně nepromeškejte jedinečnou nabídku vily na prodej, která se nachází v překrásné části Prahy 4 Kunratice.

Zamilovali jste se do farmářských trhů na náměstí z Jiřího Poděbrad a procházek v jednom z neoblíbenějších pražských parků, Riegerových sadech? Potom máte jedinečnou příležitost koupě bytu v jejich blízkosti, který je zároveň dokončen ve vysokém standardu.

Minimalistický moderní dům, který se bude nacházet v jedné z nejlukrativnější vilových čtvrti Klánovic? Zdá se vám to jako sen? Neváhejte a sjednejte si schůzku, kde proberete s jednou z našich makléřek celý vznikající projekt, který bude dokončen v tom nejvyšším standardu.

Rádi byste se přestěhovali do domu s dispozicemi 4+kk nebo 5+kk. Naše makléřky vám rády představí nově vznikající projekt zasazený do klidné části Prahy 9, který se pyšní nejen nízkou energetickou náročností, ale i podlahovým vytápěním, skvělými dispozicemi a mnoho dalšího.

Hledáte vilu, která nabízí skloubení nejen rodinného života s pracovním, ale i moderní bydlení s nádechem historie v jedné z nejvyhledávanějších vilových čtvrtí na Praze 5. Pak nabízíme k pronájmu unikátní prvorepublikovou vilu s dispozičním řešením 10+3. 

Další novinkou v naší nabídce je rodinná vila, která se nachází ve vilové čtvrti. Je obklopena přírodou, která zajišťuje klid a soukromí.

Poslední naší novinkou je designový mezonet nacházející se v luxusní rezidenci zasazené do vilové čtvrti Prahy 5 Na Hřebenkách.

Prodej bytu 3+kk, Praha 2 Vyšehrad - 66m
Prodej bytu 3+kk, Praha 2 Vyšehrad - 66m, Praha 2
Luxusní mezonetový byt na pronájem v Pařížské
Luxusní mezonetový byt na pronájem v Pařížské, Praha 1
Luxusní mezonetový byt na pronájem v
Luxusní mezonetový byt na pronájem v, Praha 1
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice
Prodej exkluzivní vily, Praha 4 - Kunratice, Praha 4
Luxusní byt na prodej 25m2, Praha 3-Vinohrady
Luxusní byt na prodej 25m2, Praha 3-Vinohrady, Praha 3
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m
Luxusní vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 123m
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 123m, Praha 9
Pronájem historické vily, Praha 5 - Malvazinky
Pronájem historické vily, Praha 5 - Malvazinky, Praha 5
Vila na prodej - Klánovice - 465m
Vila na prodej - Klánovice - 465m, Praha 9
Luxusní byt na prodej Praha - 320m
Luxusní byt na prodej Praha - 320m, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze