Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Denisa Taisová
25. ledna 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Připravili jsme pro vás to nejlepší z aktuálního trhu nemovitostí.

Hledáte řadový rodinný dům k pronájmu? Už jste slyšeli o moderní a nadčasové čtvrti na Praze 5? To je místo plné zeleně, fontán, kaváren, restaurací a nechybí ani lékař nebo čistírna oděvů! Tento velice příjemný komplex svým obyvatelům zprostředkovává veškerý servis a pohodu a je pouze 5 min pěší chůze od nemovitosti.

Další novinkou v našem portfoliu je prodej nadstandardně zrekonstruovaného bytu, v oblíbené lokalitě pražského Smíchova. Kvalitně zpracovaný interiér a nábytek dělaný na míru. V okolí nechybí ani park (Sacré Coeur) nebo pětihvězdičkové nákupní centrum - Nový Smíchov.

Klenot vsazen do přírody! Nabízíme k prodeji překrásný byt, jehož předností je nejen velikost, ale i velkorysá terasa s orientací na západ. Nesmíme opomenout, že tento byt splňuje nejvyšší nároky pro moderní bydlení. Přijďte se sami přesvědčit.

Zamilovali jste si lokalitu Letňany a máte v hledáčku dům na pronájem? Pak nezmeškejte nově v naší nabídce dva řadové domy k pronájmu v úspěšném projektu Rodinné domy Letňany.

Hledáte výjimečný byt na Malé Straně? Pak nezmeškejte naši jedinečnou příležitost ke koupi bytu, který díky svému otevřenému prostoru nabízí spoustu možností k případné rekonstrukci. Tato jedinečná lokalita Vám nabízí veškerou občanskou vybavenost. Naleznete zde i mnoho útulných kaváren, luxusních restaurací či prestižních butiků v pěší vzdálenosti.

Rádi byste bydleli v samotném centru metropole? Pak přinášíme moderní byt v kombinaci s historickými prvky na Novém Městě.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

 

Pronájem rodinného domu, Praha 5-Jinonice
Pronájem rodinného domu, Praha 5-Jinonice, Praha 5
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 84m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 84m, Praha 5
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m
Luxusní byt na prodej, Praha 5 - 232m, Praha 5
Pronájem rodinného domu, 143 m2, Praha
Pronájem rodinného domu, 143 m2, Praha, Praha 9
Prodej exkluzivního bytu 3+1, Praha 1 - 138m
Prodej exkluzivního bytu 3+1, Praha 1 - 138m, Praha 1
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze