Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Radka Novotná
08. února 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Připravili jsme pro vás to nejlepší z aktuálního trhu nemovitostí.

Jste fanouškem novostaveb a chcete být první, kdo bude v nemovitosti psát svůj životní příběh? Pak Vám můžeme nabídnout developerský projekt v blízkosti lesoparku Bohdalecký vrch a sportovní areálu U Hamerského rybníka. K dispozici jsou investiční jednotky 1kk i velkorysé byty 4kk s terasou

Rádi byste novostavbu, ale nechcete čekat na dokončení výstavby a potřebujete bydlet ihned? Pak pro Vás máme příležitost ke koupi posledních dvou bytů 4kk s lodžií a 4kk s terasou v projektu v blízkosti přírody Malešického parku a zároveň v dosahu nákupních možnosti na bulváru Vinohradské ulice.

Pro náročné máme k dispozici jedinečný projekt, ve kterém se prolíná souznění s přírodou a použití nejmodernějších materiálů, ve kterých nechybí rekuperace, podlahové vytápění nebo chytrá domácnost. Velkoformátová francouzská okna pak nabízejí překrásné výhledy na Motolský park a protilehlou Cibulku. K dispozici jsou byty od menších 1kk až po luxusní 5kk se střešní terasou.

Nezapomínáme ani ty, kteří preferují bydlení v rodinném domě se zahradou. Pro ty je připraven projekt rodinných řadových domů zasazených do klidné části Prahy 9. Domy jsou energeticky nenáročné, u každého z nich je příprava pro možnost nabíjení elektromobilu a pro instalaci fotovoltaických panelů.

Máte svůj vlastní stavební záměr a hledáte pouze vhodný pozemek pro jeho realizaci? Pak určitě nepřehlédněte naši nabídku lukrativního stavebního pozemku v Radotíně, který vyniká svou výjimečnou polohou v bezprostřední blízkosti lesa a zajištuje dostatek soukromí.

Exkluzivní lokalitu pražských Vinohrad netřeba více představovat. Nepřeberné množství restaurací, náměstí Jiřího z Poděbrad a park Grébovka z této lokality činí velmi poptávané bydlení. A my vám zde můžeme nabídnout prostorný mezonet 2kk.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Investiční byt 1+kk na prodej, Praha 4, Michle
Investiční byt 1+kk na prodej, Praha 4, Michle, Praha 4
Velkorysý byt 4+kk na prodej, Praha 4, Michle
Velkorysý byt 4+kk na prodej, Praha 4, Michle, Praha 4
Byt s lodžií na prodej, Praha 10 - 94
Byt s lodžií na prodej, Praha 10 - 94, Praha 10
Byt 4+kk s terasou na prodej, Praha 10 - 118m
Byt 4+kk s terasou na prodej, Praha 10 - 118m, Praha 10
Luxusní byt 1+kk na prodej s terasou, Praha
Luxusní byt 1+kk na prodej s terasou, Praha, Praha 5
Luxusní penthouse na prodej s terasou, Praha
Luxusní penthouse na prodej s terasou, Praha, Praha 5
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 123m
Prodej rodinného domu, Praha 9 - 123m, Praha 9
Prodej lukrativního stavebního pozemku, Praha
Prodej lukrativního stavebního pozemku, Praha, Praha 5
Prodej bytu 2+kk, mezonet, Praha - Vinohrady
Prodej bytu 2+kk, mezonet, Praha - Vinohrady, Praha 2
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze