Top hledané
Výsledky (0)
Jaké novinky připravil trh s luxusními nemovitostmi?

Luxusní bydlení v Praze – Novinky v nabídce

Denisa Taisová
29. března 2023
+ Přidat na Seznam.cz
2 minuty

Y&T Luxury Property – Luxusní byty Praha, jednička mezi realitními kancelářemi, se zaměřuje na prodej a pronájem luxusních bytů, vil, rodinných a činžovních domů, kanceláří a obchodních prostor v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Připravili jsme pro vás to nejlepší z aktuálního trhu nemovitostí.

Rádi byste se přestěhovali z bytu do domu? Nově v nabídce máme dům na pronájem s dispozicí 5+1. Lokalita je plná zeleně, ze zahrady je krásný výhled na Ohrobské údolí, kde se dá i pohodlně sejít.

Máte v hledáčku prostorný byt na pronájem s dispozicí 3+kk? Právě jeden takový máme. Jedná se o mezonet s balkónem i terasou o rozloze 16m2, který se nachází kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad.

Další unikátní nemovitostí je byt 5+kk, který se nachází v jedné z nejlukrativnějších lokalit, a to v Karlíně. Samozřejmostí je garážové stání, 2 balkóny, předzahrádka a sklep.

Zajímá vás pouze lokalita Nebušice, kvůli lukrativním školám? Pak byste rozhodně neměli přehlédnou dům na prodej s dispozicí 9+kk a krásně udržovanou zahradou, která svým majitelům poskytuje nejen relaxaci, ale i soukromí.

Naši nabídku jsme také rozšířily o dva krásné řadové domy nacházející se na Praze 9, které budou dokončeny ve vysokém standardu, jako je podlahové topení, sanita značky Villeroy-Bosh, vstup na otisk prstu a mnoho dalšího.

Patříte do skupiny rozrůstající se rodiny a potřebuje krásný a velkorysý dům? Přesně takový se nachází v Pitkovicích ve vilové čtvrti s dispozicí 6+kk a skvělou dostupností do centra.

Oblíbili jste si lokalitu Říčany? Nabízíme vám řadový dům na pronájem s dispozicí 5+kk, který je již částečně vybaven. Lokalita nabízí nejen široké vyžití pro sportovní a volnočasové aktivity ale v blízkosti je také přírodní koupaliště Jureček.

Jedinečná příležitost ke koupi unikátního mezonetu s terasami v nejprestižnější lokalitě přímo v srdci centra Prahy s výhledem na Pražský hrad. Třešničkou na dortu je pak střešní prostorná terasa poskytující dech beroucí výhledy na Staré Město a Pražský hrad.

Jako poslední novinku přicházíme s domem na pronájem v lukrativní vilové zástavbě na Praze 5, kterou lze využít pro vícegenerační bydlení či sídlo firmy.

To vše a mnohem více naleznete v nabídce Y&T Luxury Property zde.

Rádi byste měli stále přehled o novinkách? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru v dolní části webu.

Prostorný rodinný dům na pronájem, Ohrobec –
Prostorný rodinný dům na pronájem, Ohrobec –, Okolí Prahy
Pronájem mezonetového bytu 3+kk, 136 m2 –
Pronájem mezonetového bytu 3+kk, 136 m2 –, Praha 3
Rodinný dům na prodej, Praha 6 - Nebušice
Rodinný dům na prodej, Praha 6 - Nebušice, Praha 6
Rodinný dům na prodej Praha 9 137m
Rodinný dům na prodej Praha 9 137m, Praha 9
Prodej rodinného domu, Praha 10 Pitkovice
Prodej rodinného domu, Praha 10 Pitkovice, Praha 10
Dům na pronájem 5+kk, Říčany - 143m2
Dům na pronájem 5+kk, Říčany - 143m2, Okolí Prahy
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1
Prodej luxusního bytu s terasou, Praha 1, Praha 1
Pronájem vily 8+2, Praha 5 – 430m
Pronájem vily 8+2, Praha 5 – 430m, Praha 5
Líbil se vám článek?
Diskuze 0 Vstoupit do diskuze